20 Eylül 2019 Cuma

Marmara Akademi Fark Yaratmaya Devam ediyor

Geçtiğimiz sezon A Takım düzeyinde TVF Kadınlar Voleybol 1.Ligi'nde yer alan ve alt yapı takımları ve spor okulu ile Türk Voleyboluna önemli hizmetler veren Mehmet Erdem Marmara Akademi Spor Kulübü, her yol olduğu gibi yeni sezonda da belli sayıda sporcu adayına sağladığı imkanla fark yaratmaya devam ediyor.

22 Mayıs 2019 Çarşamba 15:03
Marmara Akademi Fark Yaratmaya Devam ediyor
Geçtiğimiz sezon A Takım düzeyinde TVF Kadınlar Voleybol 1.Ligi'nde yer alarak ligde kalmayı başaran; alt yapı takımları ve spor okulu ile Türk Voleyboluna önemli hizmetler veren Mehmet Erdem Marmara Akademi Spor Kulübü, her yol olduğu gibi yeni sezonda da belli sayıda sporcu adayına sağladığı imkanla fark yaratmaya devam ediyor.

Kulüpten yapılan açıklamada şu ifadelere yer verildi.

2019  - 2020 sezonda M. E, Marmara Akademi Spor Kulubu olarak ;
1) Şehit cocuklarına
2)Gazi cocuklarına.
3)Annesi ve Babası vefat etmiş cocuklara
4)Koruyucu aile cocuklarına
Kontenjanları dahilinde SPOR EĞİTİM bursu verilecektir. Çocuklarımız, yaş gruplarına uygun branşlarda eğitim alacaktır. Branşlarımız voleybol, basketbol, cimnastik, teakvondo olarak belirlenmiştir.
Siz değerli voleybol severlerden, çevremizde bu durumda olan evlatlarımız varsa M. E Marmara Akademi Spor Kulubu Değneği' ne telefon yada mesajla ulaşabilirler.
Başvuruların tamamı gizli tutulacaktır. 

Voleybol Aktüel olarak M.E. Marmara Akademi Spor Kulübü yetkililerini göstermiş oldukları bu güzel uygulama için tebrik ederiz.

    Yorumlar

GAZETE MANŞETLERİ

HAVA DURUMU

Görüntülemek istediğiniz ili seçiniz:

EN ÇOK YORUMLANANLAR

BUGÜN

BU HAFTA

BU AY

ARŞİV