23 Ağustos 2019 Cuma

Mikasa ile 4 Yıl Daha

CEV ve Mikasa, anlaşmalarını dört yıllığına uzattılar.

10 Ağustos 2019 Cumartesi 07:05
Mikasa ile 4 Yıl Daha
CEV Başkanı Aleksandar Boričić ve Mikasa Corporation'ın Başkanı ve CEO'su Yuji Saeki işbirliğini dört yıllığına uzatılmasını için yeni bir sözleşme imzaladı.
 CEV Başkanı, “Mikasa'daki uzun vadeli ortaklarımız ve arkadaşlarımızla çok verimli görüşmeler yaptık,” dedi. “Sporu, tabandan en üst düzey etkinliklere kadar her seviyede büyütmek için aynı vizyon ve kararlılığı paylaştığımızı gördüğüm için özellikle mutluyum ve bu da ortaklığımızın yaygınlaşması anlamında özellikle önem kazanıyor” dedi.

CEV, Başkan Boričić’in önderliğinde Avrupa Voleybolu ve yönetiminin muazzam ilerleyişi  yolculuğunu destekledi. “Mikasa, bu sürecin gerçekliğini ve Voleybol'un daha da büyümesine olan faydalarını anlıyor ve daha önce benzeri görülmemiş bir taahhütle dört yıl boyunca bizi desteklemeyi kabul ettikleri için mutluyum. Ortaklığın uzaması, aynı hedefleri ve vizyonu paylaşan tek bir Voleybol takımı olduğumuzu gösteriyor ”dedi.  

Mikasa Şirketi Başkanı ve CEO'su Yuji Saeki  ise “Mikasa Corporation, CEV ile olan ortaklığımızın genişlemesi ve Voleybol, Plaj Voleybolu ve Kar Voleybolu etkinliklerini destekleme fırsatı ve Avrupa'daki sporun, uzun vadeli büyümesini desteklemekten onur duyuyor. Voleybol, Plaj Voleybolu ve Kar Voleybolu oynamak için ürünler yaparak CEV ile birlikte çok çalışmaya ve daha fazla mükemmellik için çaba göstermeye devam edeceğiz ”dedi. 
Anahtar Kelimeler: CEV, Mikasa

    Yorumlar

GAZETE MANŞETLERİ

HAVA DURUMU

Görüntülemek istediğiniz ili seçiniz:

EN ÇOK YORUMLANANLAR

BUGÜN

BU HAFTA

BU AY

ARŞİV