19 Ağustos 2019 Pazartesi

Milliyet Yılın Sporcusu Anketi bu yıl çok daha anlamlı

Geleneksel Milliyet Yılın Sporcusu Anketi bu yıl çok daha anlamlı. Gillette Milliyet Yılın Sporcusu Ödülleri’nde Sporun En İyileri için verilecek oylarla Güneydoğu Anadolu Bölgesi’ndeki 35 bin çocuğun spor malzemesi ihtiyacına destek verilecek.

05 Şubat 2019 Salı 23:08
Milliyet Yılın Sporcusu Anketi bu yıl çok daha anlamlı
Geleneksel Milliyet Yılın Sporcusu Anketi bu yıl çok daha anlamlı. 

Bu yıl 65. düzenlenecek Gillette Milliyet Yılın Sporcusu Ödülleri'nde büyük bir sosyal sorumluluk projesine imza atacak. Kullanılacak her oy, 35 bin çocuğa spor ekipmanı olarak geri dönecek.

Siz de bu yıl ankette belirlenen adaylara oy vererek Güneydoğu Anadolu'daki 35.000 çocuğun spor ekipmanı ihtiyacına destek olma fırsatını kaçırmayın.

Dünyanın en uzun soluklu spor ödülleri projesi olan ve bu yıl 4’üncü kez P&G’nin lider erkek bakım markası Gillette işbirliğiyle düzenlenecek 65. Gillette Milliyet Yılın Sporcusu Ödülleri’nde halk oylamasına sunulacak aday listesi Büyük Jüri tarafından belirlendi.

Oylama, 22 Mart’a kadar Milliyet Gazetesi ve www.yilinsporcusu.milliyet.com.tr üzerinden yapılabilecek.

“Sporun En İyileri”ni seçmek için verilecek her oy gençlere sporu sevdirmek ve spor yapma alışkanlığı kazandırmak için bir desteğe dönüşecek.


Bu yıl Gillette ve Milliyet, Gençlik ve Spor Bakanlığı ve Türkiye Milli Olimpiyat Komitesi (TMOK) vasıtasıyla Güneydoğu Anadolu Bölgesi’nde ihtiyacı olan okullara spor ekipmanı bağışı yapacak.


Yılın Sporucus Anketi için 22 Mart saat 23.59'a kadar oy kullanabilirsiniz.

65.Kez düzenlenen Millileyt Yılın Sporcusu Anketinde bu sene 7 kategoride adaylar belirlendi. Adayların belirlendiği kuruluda TVF Başkanı Mehmet Akif Üstündağ da yer almıştı.
Bu yıl oylama yapılacak ankette şu kategorşler yer alıyor:

Yılın Çıkış Yapan Sporcusu
Yılın Futbolcusu
Yılın Sporcusu
Yılın Kadın Sporcusu 
Yılın Antenörü 
Yılın Takımı 
Yılın Paralimpik - Engelli Sporcusu/Takımı
Geleneksel ankette Türk Voleybolu, Yılın Kadın Sporcusu, Yılın Antenörü, Yılın Takımı kategorilerinde rakipleri ile yarışacak.
Yılın Kadın Sporcusu kategorisinde Zhu Ting ve Tijana Boskovic, Yılın Antenörü kategorisinde Giovanni Guidetti adaylar arasında yer aldı. VakıfBank Kadın Voleybol Takımı ise Yılın Takımı kategorisinde voleybol severlerin oylarını ve Güneydoğu Anadolu Bölgesi’ndeki 35 bin çocuğun spor malzemesi ihtiyacına desteklerini bekliyor.

 

    Yorumlar

GAZETE MANŞETLERİ

HAVA DURUMU

Görüntülemek istediğiniz ili seçiniz:

EN ÇOK YORUMLANANLAR

BUGÜN

BU HAFTA

BU AY

ARŞİV