11 Aralık 2018 Salı

NCAA Gerçek Bir Pazar Olma Yolunda

NCAA Bir Oyuncu Fabrikası

14 Mart 2018 Çarşamba 06:06
NCAA Gerçek Bir Pazar Olma Yolunda

Avrupa da İtalya, Almanya ve Fransa gibi önemli ligler, daha NCAA nin 3 cü yılında oyuncuları izlemeye başlıyorlar ve mezun olmadan istedikleri oyuncuları transfer ediyorlar. Bu kızların büyük bir çoğunluğu şu an Italya ve Almanya liglerinde oynuyorlar. ABD NCAA de oynayan sporcumuz Merve Tanyel daha geçen yıldan beri Alman liginin en iyi 3 takımından birisi takip ediliyor ancak oyuncunun Fenerbahçe ile olan sözleşmesi bulunuyor.

Örneğin Merve Tanyel ile 4 yıl NCAA’de oynayan Simone Lee, daha üniversiteden bu Mayıs ayında mezun olacak ama şu an İtalya’da Conegliano da voleybol oynuyor.

NCAA bir oyuncu fabrikası olarak biliniyor ve mezun olduklarında çok para gerektirmiyor. Hemen transfer edilmesi durumunda ileride para bile kazanılması bile mümkün olabilir. Bu oyuncuların hepsi üniversite eğitimi almış çok disiplinli ve akıllı oyuncular bu sayede bir voleybol ekolü yaratılması mümkün. 

Anahtar Kelimeler: NCAA

Paykasakarti.net| paykasa kart al, paykasa satın al, ucuz paykasa, paykasa fiyatları, paykasa nedir, paykasa al, paykasa bayi, istanbul paykasa, ankara paykasa, adana paykasa

    Yorumlar

GAZETE MANŞETLERİ

HAVA DURUMU

Görüntülemek istediğiniz ili seçiniz:

EN ÇOK YORUMLANANLAR

BUGÜN

BU HAFTA

BU AY

ARŞİV