18 Eylül 2019 Çarşamba

Nehir Üzerinde Voleybol Maçı

Slovenya Voleybol Federasyonu EuroVolley 2019 İçin Nehir Üzerinde Voleybol Maçı Gerçekleştiriyor

21 Ağustos 2019 Çarşamba 07:00
Nehir Üzerinde Voleybol Maçı
 Slovenya, Ljubljana'nın merkezinde gerçekten eşsiz, farklı ve muhteşem bir gösteri sunuyor. Eylül ayında Ljubljana'da gerçekleşecek olan yaklaşan EuroVolley 2019'un tanıtımının bir parçası olarak, Slovenya Voleybol Federasyonu bir nehrin üzerinde ilk uluslararası voleybol maçını gerçekleştirecek! 22 Ağustos Perşembe akşamı, voleybol dünyasında daha önce hiç yaşanmamış bir olaya tanık olacağız. 

Taraftarlar, Ljubljanica nehrinin setinden nehrin ortasında yüzen bir alanda gerçekleşecek olan eski Voleybol dünya yıldızları arasındaki maçı izleyecekler. Oyun yüzeyi, oyun alanını işaretleyen parlak çizgilerle çevrelenecek ve eşsiz akşam atmosferi seyircilere su yüzeyinin hemen üzerinde hareket ederken Voleybol oyuncularını izleme hissi sunacak. Bu, daha önce hiç yapılmamış bir voleybol sahası tasarımı ve uygulamasıdır. 

Organizatörler, "Etkinliğin daha geniş bir medya alanında büyük ilgi göreceğine, ayrıca eski üst düzey Voleybol oyuncularının da olacağına inanıyoruz."dedi.

EuroVolley 2019 büyükelçilerinin maçında, eski yıldızlar Bas van de Goor (Hollanda), Guillaume Samica (Fransa), Frank Depestele (Belçika) ve Tomi Šmuc (Slovenya) su seviyesinde yarışacak. 

Avrupa yıldızları maçı, EuroVolley resmi ortakları arasında oynayacak ve eşsiz bir gecenin sonunda, en iyi Sloven Plaj Voleybolu oyuncuları Ljubljanica Nehri'nde yarışacak.
Anahtar Kelimeler: Slovenya

    Yorumlar

GAZETE MANŞETLERİ

HAVA DURUMU

Görüntülemek istediğiniz ili seçiniz:

EN ÇOK YORUMLANANLAR

BUGÜN

BU HAFTA

BU AY

ARŞİV