22 Ağustos 2019 Perşembe

Nejat Sancak Kazakistan'da Eğitmenlik Yaptı

FIVB’nin Kazakistan Voleyboluna Teknik Destek Programı Başladı

12 Şubat 2019 Salı 06:49
Nejat Sancak Kazakistan'da Eğitmenlik Yaptı
 Kazakistan Voleybol Federasyonu ve FIVB, önümüzdeki 3 ay boyunca Kazakistan'ın her tarafında Antrenörler ve Oyuncular klinikleri düzenliyor.

Uluslararası Voleybol Antrenörü ve FIVB'nin Türkiye Antrenör Eğitmeni Nejat Sancak, bilgi ve deneyimlerini Kazakistan'ın farklı şehirlerindeki Kazak Koçları ve oyuncuları ile paylaşacak!

Sembol voleybolcu, Kazak Milli Takımının eski kaptanı ve Olimpik sporcu ve FIVB Antrenörü Yelena Pavlova ise, Almatı'da (02-08 Şubat), Taldykorgan'da (11-16 Şubat), Ust-Kamenegorsk'da (19-24 Şubat), Atyrau'da (05-10 Mart) eğitimler sırasında Sancak'a yardım edecek. Ayrıca Pavlodar'da (12-17 Mart), Taraz'da (03-08 Nisan), Kyzylorda'da (10-15 Nisan), Astana'da ( yüksek performans Antrenörleri için) 13-19 Mayıs ta yapılacak antrenör ve oyuncu klinikleri sırasında Sancak'a yardımcılık yapacak.

Kazakistan Voleybol Federasyonu Genel Sekreteri Yermek Syrlybaev ise programla ilgili şunları söyledi: 

Klinikler Kazakistan'da ilk kez düzenlenecek ve Uluslararası Coach Nejat Sancak ve FIVB'ye gerçekten müteşekkiriz ve Kazak Voleybolunun bu ciddi çalışmanın ardından pozitif geri bildirimlerini çok yakında alacağına inanıyoruz.

Almatı'da düzenlenen kliniklerin ilk ayağı 28 antrenör ve 42 oyuncunun katılımıyla başarıyla tamamlandı.

 

Anahtar Kelimeler: FIVB, Kazakistan

    Yorumlar

GAZETE MANŞETLERİ

HAVA DURUMU

Görüntülemek istediğiniz ili seçiniz:

EN ÇOK YORUMLANANLAR

BUGÜN

BU HAFTA

BU AY

ARŞİV