16 Eylül 2019 Pazartesi

Ozan Sarıkaya Eurvolley'de ülkemizi temsil ediyor

Uluslararası Voleybol Hakemimiz Ozan Çağı Sarıkaya, 2019 CEV EuroVolley'in Macaristan'da oynanan grup maçlarında ülkemizi temsil ediyor.

24 Ağustos 2019 Cumartesi 10:55
Ozan Sarıkaya Eurvolley'de ülkemizi temsil ediyor
Van Bölgesinde Uluslararası Voleybol Hakemimiz Ozan Çağı Sarıkaya, 2019 CEV EuroVolley'in Macaristan'da oynanan grup maçlarında ülkemizi temsil ediyor.

Türkiye, Polonya, Slovakya ve Macaristan'ın ortaklaşa düzenledikleri 2019 CEV EuroVolley'in 23 - 29 Ağustos tarihleri arasında Macaristan'ın başkenti Budapeşte'deki Papp László Sportaréna salonunda ev sahibi Macaristan ile birlikte Hırvatistan, Azerbaycan, Hollanda, Romanya ve Estonya takımlarının yer aldığı C Grubu maçlarında görev yapan Ozan Çağı Sarıkaya, turnuvanın ilk gününde Macaristan-Estonya maçında Yardımcı Hakem olarak görev yaptı.

Sarıkay 24 Ağustos Cumartesi günü kazananın gruptan çıkacağı öneme sahip olan Macaristan - Romanya maçında Başhakem olarak görev yapacak.

Ülkemizin Şampiyonlar Ligi’nde görev yapan 3 FIVB hakeminden biri olan Van Bölgesi’nden Uluslararası Voleybol Hakemimiz Ozan Çağı Sarıkaya’ya başarılar diliyoruz.

Voleybol Aktüel    Yorumlar

GAZETE MANŞETLERİ

HAVA DURUMU

Görüntülemek istediğiniz ili seçiniz:

EN ÇOK YORUMLANANLAR

BUGÜN

BU HAFTA

BU AY

ARŞİV