25 Ağustos 2019 Pazar

Pendik Voleybol'dan Belediye Başkanına ziyaret

Pendik Voleybol Spor Kulübü’nün Yönetim Kurulu Başkanı Serkan USLU ve Yönetim Kurulu Üyesi Hakan ATAR, Pendik Belediye Başkanı Ahmet CİN’i makamında ziyaret etti.

04 Ağustos 2019 Pazar 10:38
Pendik Voleybol'dan Belediye Başkanına ziyaret
  5 Nisan 2019 tarihinde Pendik ilçesinde kurulan Pendik Voleybol Spor Kulübü’nün Yönetim Kurulu Başkanı Serkan USLU ve Yönetim Kurulu Üyesi Hakan ATAR, Pendik Belediye Başkanı Ahmet CİN’i makamında ziyaret etti. 

Ana branşı voleybol olan seçmelerini yaparak takımlarını oluşturmayı amaçlayan kulüp imkanları doğrultusunda ilerleyen zamanlarda tescili bulunan okçuluk, atletizm ve E-spor branşlarında da faaliyet göstermeyi planlamaktadır. 31 Mart 2019 seçimleriyle belediye başkanlığı görevine gelen Ahmet CİN’i tebrik eden Pendik Voleybol Spor Kulübü yöneticileri plaket takdim ettiler.  
 
   Kulüp Başkanı Serkan USLU Belediye Başkanı ile sohbetinde kulübün kuruluş aşaması ve hedefleri hakkında bilgi verdi. Belediye başkanı Ahmet CİN’in kulüp hakkında diğer sorularını da cevapladı. Ziyaretin belediye başkanının spor alanındaki gelişime verdiği desteğin altını çizmesi ve kıymetli önerilerde bulunmasıyla sonlanmıştır. 
 
Anahtar Kelimeler: Pendik Voleybol

    Yorumlar

GAZETE MANŞETLERİ

HAVA DURUMU

Görüntülemek istediğiniz ili seçiniz:

EN ÇOK YORUMLANANLAR

BUGÜN

BU HAFTA

BU AY

ARŞİV