23 Temmuz 2018 Pazartesi

PTT Kargo, TVF Resmi Kargo Tedarikçisi Oldu

Posta ve Telgraf Teşkilatı Anonim Şirketi (PTT A.Ş.) ile Türkiye Voleybol Federasyonu (TVF) arasında sponsorluk anlaşması imzalandı.

09 Ağustos 2017 Çarşamba 14:23
PTT Kargo, TVF Resmi Kargo Tedarikçisi Oldu
Posta ve Telgraf Teşkilatı Anonim Şirketi (PTT A.Ş.) ile Türkiye Voleybol Federasyonu (TVF) arasında sponsorluk anlaşması imzalandı. PTT AŞ Yönetim Kurulu Başkanı ve Genel Müdürü Kenan BOZGEYİK ile Türkiye Voleybol Federasyonu Başkanı Mehmet Akif ÜSTÜNDAĞ’ın imzaladığı anlaşmayla, PTT Kargo, TVF’nin “resmi kargo tedarikçisi” oldu.

 

Posta ve Telgraf Teşkilatı Anonim Şirketi (PTT A.Ş.) ile Türkiye Voleybol Federasyonu (TVF)  arasında PTT Sirkeci Büyük Postane’de gerçekleşen törende sponsorluk anlaşması imzalandı. PTT A.Ş. ile TVF arasında yapılan anlaşma kapsamında TVF tarafından yapılacak organizasyonlarda, katılım sağlanacak etkinliklerde, resmî maçlar ve hazırlık maçlarında, PTT Kargo, TVF’nin “resmî kargo tedarikçisi” unvanı ile yer alacak.

 

İmza töreninde bir konuşma yapan PTT A.Ş. Yönetim Kurulu Başkanı ve Genel Müdürü Kenan BOZGEYİK, şunları söyledi: “İki asra yakın tecrübesiyle Türkiye’nin yüz akı kuruluşlarından Posta ve Telgraf Teşkilatı Anonim Şirketi ile ülkemizde ilk adımları Cumhuriyet’ten önce atılmış voleybolu bugün başarıyla yöneten köklü kurumumuz Türkiye Voleybol Federasyonu arasında yaptığımız sponsorluk anlaşmasının Türk sporuna hayırlı olmasını temenni ediyorum.  

 

Posta ve Telgraf Teşkilatı Anonim Şirketimiz ile Türkiye Voleybol Federasyonumuz arasında imzaladığımız anlaşma ile Türkiye Voleybol Federasyonu’nun resmî kargo tedarikçisi oluyoruz. Daha önce voleybolda büyük başarılara imza atan Türk voleybolunun gelecekte, Avrupa, Dünya ve Olimpiyat şampiyonluklarının elde edileceğine inanıyoruz. Bu büyük çaplı spor olaylarında şanlı bayrağımızın dalgalanması bizim için gurur vesilesiyken PTT A.Ş.’ninlogosunun dünya kamuoyu önüne çıkması ise ayrı bir sevinç kaynağı olacaktır.”

 

Türkiye Voleybol Federasyonu Başkanı Mehmet Akif ÜSTÜNDAĞ “Bugün, 108 yıllık bu tarihi binada voleybolumuz için önemli bir anlaşmaya şahitlik edeceksiniz. TVF ve PTT A.Ş. arasındaki yeni iş birliği, bugün burada atılan imzalarla başlayacak. Başarıya giden yolda, sponsorların destekleri her zaman çok büyük bir güç kaynağıdır. PTT A.Ş. ile yaptığımız anlaşma da Federasyonumuz için önemlidir. Ülkemizin voleybolda çok daha iyi yerlere gelmesi için birlikte çalışacak olmaktan büyük mutluluk duyuyoruz. Voleybolu daha yukarılara taşıma hedefimize katkı sağlayan tüm sponsorlarımıza ve PTT A.Ş.’ye bir kez daha teşekkür ediyoruz. İki önemli markanın bir araya geldiği bu anlaşmanın, karşılıklı memnuniyetlerle sonraki yıllarda da devam etmesi ortak arzumuz.

 

Son olarak Ağustos ve Eylül aylarında Milli takımlarımızın, önemli turnuvalarda mücadele edeceklerini hatırlatmak isterim. A Erkek ve Bayan Milli Takımlarımız Avrupa Şampiyonası Finalleri’ne, U18, U23 kız ve U19, U23 erkek takımlarımız Dünya Şampiyonası Finalleri’ne hazırlanıyor. Bu önemli şampiyonalarda yer alan takımlarımıza başarılar diliyor, ülkemizi en iyi şekilde temsil edeceklerine inanıyoruz. Dilerim, başarılarını hep birlikte kutluyor oluruz” dedi.

 

İmza törenin ardından PTT A.Ş. Yönetim Kurulu Başkanı ve Genel Müdürü Kenan BOZGEYİK Voleybol Milli takım oyuncularına kendileri için hazırlanmış kişisel pullarını hediye ederken,  Türkiye Voleybol Federasyonu Başkanı Mehmet Akif ÜSTÜNDAĞ ise PTT A.Ş. Yönetim Kurulu Başkanı ve Genel Müdürü Kenan Bozgeyik’e plaket takdim etti. 
Anahtar Kelimeler: TVF, PTT Kargo, Sponsor

Paykasakarti.net| paykasa kart al, paykasa satın al, ucuz paykasa, paykasa fiyatları, paykasa nedir, paykasa al, paykasa bayi, istanbul paykasa, ankara paykasa, adana paykasa

    Yorumlar

GAZETE MANŞETLERİ

HAVA DURUMU

Görüntülemek istediğiniz ili seçiniz:

EN ÇOK YORUMLANANLAR

BUGÜN

BU HAFTA

BU AY

ARŞİV