18 Ağustos 2019 Pazar

Sada Cruzeiro Projesi

Sada Cruzeiro Profesyonel Voleybol Dışında Temel Kategorilerdeki Etkinliği İle de Göze Çarpıyor

06 Kasım 2018 Salı 12:46
Sada Cruzeiro Projesi
 Sada Cruzeiro, 2015/16 sezonunun sonunda 10 yıllık spor projesini tamamladı. Başlangıçta 2006 yılında,  Grupo Sada'nın sponsor olduğu takım Minas Gerais büyük bir iddiaya sahip değildi. Ama geçen süreçle zamanımızın en başarılı projelerinden biri haline geldi. Takımın yükselişi 2009 yılında Cruzeiro ile birlikle başladı, tahminen dokuz milyonluk bir seyirci topluluğuna sahip bulunuyor. Ve tribünlerin bu enerjisi, büyük oyuncularla, takım şampiyonluklar yaşadı.

Sahadaki büyük başarılar iyi yönetim, yetenekli profesyoneller ve kulübün değerlerini özümseyen  oyunculardan kaynaklanıyor. Ancak Sada Cruzeiro'nun sadece profesyonel sporcuları tarih yazmıyor. Ulusal voleybol yeteneklerinin en çok açığa çıktığı, kulüp temel kategorilerde de göze çarpıyor. Bugün, yaklaşık 1200 çocuk ve yetişkin, küçük okullarda ücretsiz olarak gözlemleniyor.

Minas Gerais'in en büyük iş gruplarından biri olan Sada Group, 2006 yılında sponsor olarak voleybolda yatırım yapmaya başladı. 2008 yılından itibaren Sada Sosyal ve Spor Derneği’nin oluşturulmasıyla birlikte tüm voleybol takımını yönetmeye başladı.

Grubun öncü kuruluşu 1976 yılında Brezilya'da kurulan ulaştırma araçları konusunda uzmanlaşmış, ülke ve Latin Amerika'daki en büyük karayolu taşımacılığı şirketlerinden biri olan Sada Transport'dur. Sada Group ayrıca taşımacılık endüstrisi / lojistik, endüstri, yayıncılık / basım ve kamu hizmetlerinde de faaliyet göstermektedir.

Büyük kararlılık, rekabet gücü ve iyi yönetim sayesinde, son yıllarda Sada Cruzeiro muazzam ve tutkulu hayranlarının desteği ile Brezilya ve dünya voleybolunun ana güçleri arasındaki yerini daha da güçlendirdi. 

Anahtar Kelimeler: Sada Cruzeiro

    Yorumlar

GAZETE MANŞETLERİ

HAVA DURUMU

Görüntülemek istediğiniz ili seçiniz:

EN ÇOK YORUMLANANLAR

BUGÜN

BU HAFTA

BU AY

ARŞİV