18 Eylül 2019 Çarşamba

Seminer öncesi VHGF'den Duyuru

Voleybol Hakemleri ve Gözlemcileri Federasyonu, 26-30 Ağustos tarihlerinde Ankara’da gerçekleştirilecek olan 2019 Sezon Öncesi Hakem ve Gözlemci Gelişim ve Bilgilendirme Semineri ile ilgili bir duyuru yayınladı.

19 Ağustos 2019 Pazartesi 14:09
Seminer öncesi VHGF'den Duyuru
Türkiye liglerinde görev yapacak A, AB, B  ce C klasman voleybol hakemleri ile gözlemcileri 26-30 Ağustos tarihlerinde Ankara’da 2019 Sezon Öncesi  Hakem ve Gözlemci Gelişim ve Bilgilendirme Semineri’nde bir araya gelecek.

İki grup halinde toplam 506 voleybol hakemi ile 231 gözlemciden oluşan 737 kişinin bir araya geleceği seminer için Voleybol Hakemleri ve Gözlemcileri Federasyonu tarafından bir sosyal sorumluluk projesi başlatıldı.

VHGF’den yapılan duyuruda şu ifadelere yer verildi.

Değerli Voleybol Hakemlerimiz ve Gözlemcilerimiz,
Bilindiği gibi 26 – 30 Ağustos 2019 tarihleri arasında Ankara’da gerçekleştirilecek olan 2019 Sezon Öncesi  Hakem ve Gözlemci Gelişim ve Bilgilendirme Semineri’nde Türkiye Liglerinde görev yapacak 506 voleybol hakemi ile 231 gözlemci ile bir araya geleceğiz.
Bu yılki seminerimizde Voleybol Hakemleri ve Gözlemcileri Federasyonu olarak, daha önce İstanbul Voleybol Hakemleri ve Gözlemcileri Derneği’nin dokuz kez gerçekleştirdiği ve toplam 14 okulumuza 20.000 kitap bağışı sayısına ulaştığı  ‘1 Kitap da Sen Getir’ kampanyasını daha genişletilmiş bir sosyal sorumluluk projesi olarak büyütmek istiyoruz.

Seminere katılacak siz değerli voleybol hakemi ve gözlemcilerimizden seminere gelirken yanlarında en az iki kitap getirmelerini rica ediyoruz.  Seminerin yapılacağı salona kuracağımız stantlarda imza karşılığı toplanacak olan kitaplar, tür ve yaş gruplarına göre tasnif edildikten sonra yapılacak değerlendirmelere göre belirlenen okullarda Voleybol Hakemleri ve Gözlemciler Kütüphanesi kurulmak üzere bağışlanacaktır.
Bizler en az iki kitap diyoruz ancak, sizler çok daha fazla sayıda kitap getirebilirsiniz. En fazla sayıda kitap getiren hakem veya gözlemcilerimize çeşitli küçük hediye verilmesi de düşünülmektedir.

Ülkemizin geleceği olan çocuklarımızın eğitim hayatına yapacağımız her katkının çok değerli olduğunu biliyor ve Voleybol Hakemleri ve Gözlemciler Kütüphanesi sosyal sorumluluk projemiz için katkılarınızı bekliyoruz.

Voleybol Hakemleri ve Gözlemcileri Federasyonu
 

    Yorumlar

GAZETE MANŞETLERİ

HAVA DURUMU

Görüntülemek istediğiniz ili seçiniz:

EN ÇOK YORUMLANANLAR

BUGÜN

BU HAFTA

BU AY

ARŞİV