26 Eylül 2018 Çarşamba

Spor Bakanı ile Burhan Felek Nostaljisi

İstanbul Büyükşehir Belediyespor’da voleybol şubesinde görev yaptığı yıllarda sıkça görüştüğü Aydın Yolaç’ ı karşısında görünce Burhan Felek nostaljisi yaşadı.

12 Ekim 2017 Perşembe 13:31
Spor Bakanı ile Burhan Felek Nostaljisi

Önceki gün sitemizde duyurduğumuz ‘ Gençlik ve Spor Bakanı tüm federasyonlarla bire bir görüşme yapacak’ konu haberimizde belirttiğimiz gibi,  Bakan Osman Aşkın Bak, 11 Ekim Çarşamba günü Okçuluk Federasyonu Başkan ve Yönetim Kurulu Üyeleri ile bir araya geldi.

Bakan, Federasyon Başkanları ile bire bir görüşecek başlıklı haberimizi okumak için tıklayınız.

Voleybola da çeşitli kademelerde uzun yıllar hizmet vermiş olan halen Türkiye Okçuluk Federasyonu Yönetim Kurulu Üyesi olarak görev yapan Aydın Yolaç da görüşmede bulunmaktaydı. 

İstanbul Büyükşehir Belediyespor’da görev yaptığı yıllarda sıkça görüştüğü Aydın Yolaç’ ı karşısında görünce kısa bir şaşkınlık yaşayan Gençlik ve Spor Bakanı Osman Aşkın Bak’ın Aydın Yolaç ile kucaklaşması dikkat çekti.
Aydın Yolaç’ı yanında bulunca tabi ki konu yine voleybol ve Burhan Felek oldu. Adeta voleybolun mabedi olan Burhan Felek’teki günlerinden bahseden  Bakan Aşkın Bak, Aydın Yolaç’a Burhan Felek’teki büfede yediği sosisli sandviçi unutmadığını, lezzetli salatalar yapan Pala ağabey ve Mehmet Çelebi’yi net olarak hatırladığını belirtmesi gözlerden kaçmadı.


‘Burhan Felek büfesinde yediğimiz sosisliyi unutur muyum?’ diyen Bakan Aşkın Bak, kısa süre içinde Burhan Felek nostaljisi yapmış oldu.

 

Sayın Bakanımızı, tadını özlemiş olduğu her halinden belli olan sandviçleri yeniden tatması için en kısa sürede Burhan Felek Voleybol Salonu’nda görmek istiyoruz.

 

Voleybol Aktüel 

Paykasakarti.net| paykasa kart al, paykasa satın al, ucuz paykasa, paykasa fiyatları, paykasa nedir, paykasa al, paykasa bayi, istanbul paykasa, ankara paykasa, adana paykasa

    Yorumlar

GAZETE MANŞETLERİ

HAVA DURUMU

Görüntülemek istediğiniz ili seçiniz:

EN ÇOK YORUMLANANLAR

BUGÜN

BU HAFTA

BU AY

ARŞİV