22 Nisan 2019 Pazartesi

Zaytsev Kalacak mı Gidecek mi

Lig Bitecek Kartlar Masaya Açılacak

14 Nisan 2018 Cumartesi 12:05
Zaytsev Kalacak mı Gidecek mi

Scudetto yarı finallerinde Perugia’nın başarısının kahramanı, Ivan Zaytsev şimdilik,  Perugia'dan ayrılma kararını bir kenara bırakmış görünüyor. Umbrian kulübü için harika bir haber, böylece önümüzdeki sezon büyük coşku yaratabilecek aslında Leon ve Tsar’dan oluşan bir çift hücum bölgesi söz konusu olabilir.

Gino Sirci, Zaytsev'in Perugia'da kalmasını zorlaştıracak bütçe sorunlarından söz etmedi: " Zaytsev'in Perugia'da kalması, bütçede bakış açısına göre bir sorun yarattı ama Perugia onu kadroda tutmaya çalışıyor, bizimle kalması için elimizden geleni yapacağız ama elbette ekonomik bir çözüm noktası bulmak zorundayız ". 

Ekonomik bir çözüm yolu bulmak, Zaytsev’i tutmak için olmazsa olmaz şart: şu anda ekonomik bir sıkıntı var. Belki de bunun nedeni,hemen hemen tüm mevcut bütçenin Leon'a yatırıma ayrılması, belki de Çarın girişinden yatırımın bir kısmını geri kazanmayı düşünmek belki de Tsar’a yapılan yatırımın bir kısmını geri kazanılmasının düşünülmesi ve yüksek yıllık maaşının olmamasından kaynaklanan tasarruflar ...

Şimdi ne olacak? Şimdi, patron Gino ve Ivan arasında bir kart oyunu göreceğiz: Perugia gerçekten Zaytsev’i tutmak istiyormu? Ve Zaytsev, Perugia'da kalmak için maaşında düşüşe gidecek mi? Bütçe sorunlarının çözülebilmesi, Perugianın Zaytsev'i tutma isteğini ortaya koyacak. Ancak mevcut durumun sürmesi anlaşmayı zorlayacak.

 

  

Anahtar Kelimeler: Ivan Zaytsev

    Yorumlar

GAZETE MANŞETLERİ

HAVA DURUMU

Görüntülemek istediğiniz ili seçiniz:

EN ÇOK YORUMLANANLAR

BUGÜN

BU HAFTA

BU AY

ARŞİV