15 Temmuz 2019 Pazartesi

5 Setlik maç Kameroğlu Beylikdüzü Voleybol İhtisas'ın

Önümüzdeki sezon Avrupa Kupalarında gitmek için ligi ilk 5 sırada bitirmek isteyen Beşiktaş ile Kameroğlu Beylikdüzü Voleybol İhtisas'ın ikinci karşılaşmasında gülen taraf Kameroğlu Beylikdüzü Voleybol İhtisas oldu. Maçın ikinci setinde BJK Teknik Direktörü Kamil Söz, önce sarı ardından kırmızı kart gördü. Devamında da maçtan ihraç edildi.

13 Nisan 2019 Cumartesi 21:53
5 Setlik maç Kameroğlu Beylikdüzü Voleybol İhtisas'ın
Beşiktaş: 2 - Kameroğlu Beylikdüzü Voleybol İhtisas: 3
Salon: TVF Burhan Felek Voleybol Salonu
Hakemler: Serdar Nişancıoğlu, Aylin Turnaoğlu/Gözlemci: Turgay Özyılmaz
Setler:  25-23, 19-25, 25-22, 16-25, 11-15,
Süreler: 29’, 27', 27', 25', 22'
Beşiktaş : Arelya Karasoy, Mia Jerkov, Belien Tvon, Dilara Bilge, Humay Topaloğlu, Merve İkbal Albayrak, ( Pınar Atasever (L), Tuğçe Ersan (L), Fatma Beyza, Merve Tanıl, Zeynep Uzel, Rida Erlalelitepe, Cemre Janset Erkul,

Kameroğlu Beylikdüzü Voleybol İhtisas : Hunter Kelly, Lee Simone, Ergül Eroğlu, Drews Andrea, Ceyda Akta, Sabriye Gönülkırmaz, ( Melisa Memiş (L) Melis Buse Kara, Simay Kurt


Önümüzdeki sezon Avrupa Kupalarında gitmek için ligi ilk 5 sırada bitirmek isteyen Beşiktaş ile Kameroğlu Beylikdüzü Voleybol İhtisas'ın ikinci karşılaşmasında gülen taraf Beşiktaş: - Kameroğlu Beylikdüzü Voleybol İhtisas: oldu.

TVF Burhan Felek Voleybol Salonu’nda oynanan maçı İstanbul Bölgesinde Uluslararası Voleybol Hakemi Serdar Nişancıoğlu ile Ulusal Voleybol Hakemi Aylin Turnaoğlu yönettiler. Karşılaşmanın Gözlemciliğini ise İstanbul İl Hakem Kurulu Üyesi Turgay Özyılmaz yaptı.
Çekişmeli ve zevkli geçen ilk setin teknik molasına 12-10 konuk ekip önde girdi. Setin son bölümüne de 20-16 önde girmeyi başaran Beylikdüzü 21-21’de rakibine yakalandı. Beşiktaş 24-22’ye kadar getirdiği seti 25-23 kazandı ve maçta 1-0 öne geçti. 

İki set te ilk setteki gibi çekişmeye sahne oldu. Teknik molada 12-18 konuk ekibin üstünlüğü vardı. Bir pozisyonda karşılaşmanın Başhakemi Serdar Nişancıoğlu'na tepki gösteren BJK Teknik Direktörü Kamil Söz önce sarı kart gördü. İtirazlarının şiddetini arttırınca kırmızı kart gördü ardından da sözlü müdahalesi sebebiyle maçtan ihraç edildi.  Seti 25-19 kazanan Kameroğlu Beylikdüzü Voleybol İhtisas maçta skoru eşitledi. 1-1.

Maçın 3. setinin ilk bölümünde 4-0'lık Beşiktaş üstünlüğü vardı. Teknik molaya da 12-8 önde giren Beşiktaş, sayı farkını koruyarak 18-14'e kadar geldi. Setin son bölümüne 20-17 önde giren Beşiktaş, seti 25-22 kazandı ve maçta yeniden öne geçti. 2-1.

Dördüncü sete Beylikdüzü 5 sayılık seri ile başladı. Teknik molada da 12-3 önde olan konuk ekip, setin son bölümüne de 20-12 önde girdi. Seti fazla zerolanmadan 25-16 kazanan Beylikdüzü skoru yeniden eşitledi. 2-2.

Karşılaşmanın final setine konuk ekip 4 sayılık seri ile başladı.Saha değişiminde 8-6 Kameroğlu Beylikdüzü Voleybol İhtisas üstünlüğü vardı. Seti 15-11 maçı da 3-2 kazanan Kameroğlu Beylikdüzü Voleybol İhtisas oldu.

Bu sonuçla THY- Nilüfer Belediyespor eşleşmesinden gelecek rakiple lig beşinciliği için karşılaşacak. 
 
Anahtar Kelimeler: Sultanlar Ligi, Klasman Etabı

    Yorumlar

GAZETE MANŞETLERİ

HAVA DURUMU

Görüntülemek istediğiniz ili seçiniz:

EN ÇOK YORUMLANANLAR

BUGÜN

BU HAFTA

BU AY

ARŞİV