25 Mart 2019 Pazartesi

Afyon Efeleri'nin yeni salonu tamamlandı

Afyon Efeleri'nin yeni salonu Prof. Dr. Veysel Eroğlu Spor Salonu tamamlandı.

21 Ağustos 2018 Salı 06:14
Afyon Efeleri'nin yeni salonu tamamlandı
Orman ve Su İşleri Eski Bakanı Prof. Dr. Veysel Eroğluğlu’nun ismini taşıyan 'Prof. Dr. Veysel Eroğlu Spor Salonu için geriye sayım başladı. İkbal Afyon Belediyesi Yüntaş Erkek Voleybol Takımının önümüzdeki sezon Voleybol Efeler Ligi maçlarını oynayacağı salon, yeni sezonda Afyonkarahisarlı voleybol severlere hizmet verecek.

Belediye Başkanı Burhanettin Çoban, hizmete alınacak ‘Prof. Dr. Veysel Eroğlu Spor Salonu ve Gençlik Merkezi’nin yoğun yapılaşmadan dolayı dinlenip eğlenilebilecek yerlerin çok az olduğu Cumhuriyet Mahallesi'ne nefes aldıracağını belirtti. Salonun dünya standartlarında olduğunu söyleyen Başkan Çoban, Bakan Eroğlu ve milletvekillerinin büyük çabalarıyla şehrimize önemli bir spor tesisini daha kazandırmanın mutluluğunu yaşadıklarını dile getirdi.

Belediye Başkanı Burhanettin Çoban, hizmete alınacak ‘Prof. Dr. Veysel Eroğlu Spor Salonu ve Gençlik Merkezi’nin yoğun yapılaşmadan dolayı dinlenip eğlenilebilecek yerlerin çok az olduğu Cumhuriyet Mahallesi'ne nefes aldıracağını belirtti. salonun dünya standartlarında olduğunu söyleyen Başkan Çoban, Bakan Eroğlu ve milletvekillerinin büyük çabalarıyla şehrimize önemli bir spor tesisini daha kazandırmanın mutluluğunu yaşadıklarını dile getirdi. Başkan Çoban; tesisin sadece bir spor salonu ve gençlik merkezinden ibaret olmadığını, çay bahçeleri, oyun alanları ve tartan pistli yürüyüş parkurlarından oluşan sosyal donatılar ve rekreasyon düzenlemesinin ise Afyonkarahisar Belediyesi tarafından yapılacağını da belirtti. 

    Yorumlar

GAZETE MANŞETLERİ

HAVA DURUMU

Görüntülemek istediğiniz ili seçiniz:

EN ÇOK YORUMLANANLAR

BUGÜN

BU HAFTA

BU AY

ARŞİV