18 Eylül 2019 Çarşamba

Başkan Aycı'dan antrenmana ziyaret

Türk Hava Yolları Yönetim Kurulu ve İcra Komitesi Başkanı, aynı zamanda Türk Hava Yolları Spor Kulübü’nün de Başkanı olan İlker Aycı, 16 Ağustos Cuma günü yapılan antrenmanda Türk Hava Yolları Spor Kulübü A Kadın Voleybol Takımı ile bir araya geldi.

17 Ağustos 2019 Cumartesi 15:00
Başkan Aycı'dan antrenmana ziyaret
Türk Hava Yolları Yönetim Kurulu ve İcra Komitesi Başkanı, aynı zamanda Türk Hava Yolları Spor Kulübü’nün de Başkanı olan İlker Aycı, 16 Ağustos Cuma günü yapılan antrenmanda Türk Hava Yolları Spor Kulübü A Kadın Voleybol Takımı ile bir araya geldi. 

Başkan Aycı, Eylül ayında gerçekleşecek olan Balkan Kupası ile sezona başlayacak olan ekibi ziyaret ederek, çalışmaları izledi.

Aycı, ziyaret kapsamında yaptığı açıklamada, “Öncelikle, Türkiye’nin bayrak taşıyıcı havayolu ve en değerli markası olan Türk Hava Yolları çatısı altında faaliyet gösteren Türk Hava Yolları Spor Kulübü’ne hepiniz hoş geldiniz. Burası bir kulüpten öte, bir ailedir. Ailemizin her ferdi bizim için çok önemli ve değerlidir. Bu seneki hedeflerimiz geçtiğimiz sezonlara göre çok daha büyük. Buradaki herkesi, bu hedeflere katkı sağlayacağına inandığımız için kadromuza dahil ettik. Herkesin, tüm sezon boyunca ailemizin bir ferdi olduğu bilinciyle, iyi niyetle, büyük bir özveri ve azimle çalışmasını istiyorum. Bunları yaptığınız sürece sonuç kendiliğinden gelecektir. Herkese sağlıklı, başarılı ve hayırlı bir sezon diliyorum.” dedi.
 
Anahtar Kelimeler: THY Spor Kulübü,

    Yorumlar

GAZETE MANŞETLERİ

HAVA DURUMU

Görüntülemek istediğiniz ili seçiniz:

EN ÇOK YORUMLANANLAR

BUGÜN

BU HAFTA

BU AY

ARŞİV