20 Eylül 2019 Cuma

Bu forma ile kupalar kazanmak istiyorum

Fenerbahçe HDI Sigorta Erkek Voleybol Takımının yeni transferi Thibault Rossard, kampa katıldı

03 Eylül 2019 Salı 08:19
Bu forma ile kupalar kazanmak istiyorum
Fenerbahçe HDI Sigorta Erkek Voleybol Takımının yeni transferi Thibault Rossard, milli takımdan dönerek Serkan Acar Resort&Sports Topuk Yaylası’nda kamp yapan takımına katıldı. Transferi hakkında değerlendirmelerde bulunan smaçör, sarı lacivert forma altında kupalar kazanmak istediğini ifade etti.

İlk günü olduğu için çok heyecanlı olduğunu belirten Thibault, “Daha dün gece geldiğim için şehri çok fazla gezme şansım olmadı. Bugün benim ilk günüm ve çok heyecanlıyım. En kısa sürede evime yerleşerek takım arkadaşlarımla zaman geçirmek için heyecanlanıyorum.” dedi.

Takımda yer alan oyuncularımızı kişisel olarak tanımadığını ifade eden Rossard, Hidalgo ve Ter Maat ile karşılıklı oynadığını söyledi.

Serkan Acar Resort&Sports Topuk Yaylası hakkında da izlenimlerini aktaran smaçör, “Çok güzel bir yer. Dağ yollarını gördüğümde bu kadar güzel olacağını düşünmemiştim. Hem sakin bir yer hem de manzarası çok güzel.” şeklinde konuştu.

Fenerbahçe forması altında hedeflediği başarıları hakkında ise Thibault Rossard, “Kazanabildiğimiz kadar kupa kazanmak istiyorum. Lig şampiyonluğunu kazanmayı diliyorum.” dedi.

Bu arada Fenerbahçe Erkek ve Kadın Voleybol Takımları Topuk Yaylasındaki kampta bir araya geldiler.

Voleybol Şubesinden Sorumlu Yönetim Kurulu Üyesi Simla Türker Bayazıt ve İlker Dinçay, yeni sezon hazırlıklarını Serkan Acar Resort&Sport Topuk Yaylası’nda sürdüren Erkek ve Kadın Voleybol Takımlarını ziyaret etti.
 
Yeni sezon hazırlıkları kapsamında Fenerbahçe Opet Kadın Voleybol Takımı 26 Ağustos’ta başladığı Topuk Yaylası kampını tamamlarken; Fenerbahçe HDI Sigorta Erkek Voleybol Takımı ise 2 Eylül Pazartesi günü itibariyle sezon hazırlıkları için Düzce’ye gitti.
 
Voleybol Şubesinden Sorumlu Yönetici Simla Türker Bayazıt ve Voleybol Şubesi Yardımcısı Muhittin İlker Dinçay da takımların kampını ziyaret etti ve her iki takımın sporcu, teknik ve idari heyetiyle yemek yedi. Ayrıca oyuncular, Topuk Yaylası’nda bulunmayan kaptanlar Eda Erdem Dündar ve Ulaş Kıyak’la da görüntülü arama gerçekleştirdi.

 

    Yorumlar

GAZETE MANŞETLERİ

HAVA DURUMU

Görüntülemek istediğiniz ili seçiniz:

EN ÇOK YORUMLANANLAR

BUGÜN

BU HAFTA

BU AY

ARŞİV