20 Eylül 2019 Cuma

Galatasaray'dan İmza Törenine Davet

Galatasaray Voleybol Şubesi transferleri resmi olarak duyurmaya devam ediyor. İmza törenini takip etmek isteyen basın mensuplarının en geç 27 Haziran 2019 Perşembe günü saat 09.30'a kadar gsmedia@galatasaray.org adresine akreditasyon maili atmaları gerekiyor.

27 Haziran 2019 Perşembe 08:11
Galatasaray'dan İmza Törenine Davet

22 Haziran günü voleybol şubesi, kadınlarda gerçekleştirilen transferleri duyurmuş ve oyuncular ile resmi imza için sözleşme töreni düzenlemişti.

Törende konuşan voleyboldan sorumlu yönetim kurulu üyesi Okan Böke ise milli takımdan oyuncuların dönmesi ile sözleşme töreni düzenleneceğini açıklamıştı.

 

A Milli Erkek Voleybol Takımı’nın Avrupa Şampiyonu olması ile birlikte yurda dönmesinin ardından, erkek şubesinde de imzaların atılacağının duyurusu yapıldı.

Galatasaray Spor Kulübü’nden yapılan açıklama ile hem imza törenine ait detay paylaşılırken, hem de basın mensuplarına akredite olmaları hakkında bilgilendirmede bulunuldu.

 

Kulüpten yapılan açıklama ise şöyle;

Galatasaray HDI Sigorta Erkek Voleybol Takımımızın yeni transferleri Burutay Subaşı, Vahit Emre Savaş ve Burak Mert ile sözleşmesi uzatılan oyuncularımız Yasin Aydın, Doğukan Ulu, Melih Sıratça ve Ertuğrul Gazi Metin için 27 Haziran 2019 Perşembe günü saat 13.00’te Ali Sami Yen Spor Kompleksi Türk Telekom Stadyumu Basın Toplantı Odası’nda imza töreni gerçekleştirilecek.

 

İmza törenini takip etmek isteyen basın mensuplarının en geç 27 Haziran 2019 Perşembe günü saat 09.30'a kadar gsmedia@galatasaray.org  adresine akreditasyon maili atmaları gerekiyor.
  

    Yorumlar

GAZETE MANŞETLERİ

HAVA DURUMU

Görüntülemek istediğiniz ili seçiniz:

EN ÇOK YORUMLANANLAR

BUGÜN

BU HAFTA

BU AY

ARŞİV