23 Ağustos 2019 Cuma

THY'de ilk hedef Balkan Kupası

Sultanlar Ligi’nin iddialı takımı Türk Hava Yolları Burhan Felek Deniz Esinduy Salonu’nda yapılan törenle yeni sezona merhaba dedi.

08 Ağustos 2019 Perşembe 09:09
THY'de ilk hedef Balkan Kupası
Sultanlar Ligi’nin iddialı takımı Türk Hava Yolları Burhan Felek Deniz Esinduy Salonu’nda yapılan törenle yeni sezona merhaba dedi.

Milli takımlarda bulunan üç oyuncusundan (Anne Buijs, Madison Kimgdon (ABD) ve Şeyma ) katılmadığı açılış töreninde medya ya önce toplu halde sezonun ilk fotoğrafları verildi, Teknik ekip ve Yeni transferlerin fotoğrafları çekildi ardından kaptan Özge Kırdar ve arkadaşları pasta kestiler. .

THY yeni sezonda da maçlarını Burhan Felek Voleybol Salonu’nda oynayacak.

Eski voleybolcular: Özge Kırdar (Pasör- Kaptan), Berin Yıldırım (Libero), Funda Bilgi /Libero), Şeyma Ercan (4 numara), Aneta Havlickova (Pasör çaprazı- Çekya)

Yeni transferler: Cursty Jackson (orta oyuncu-ABD), 
Nursevil Aydınlar (Pasör-Galatasaray),
Özgenur Yurttagülen (orta oyuncu),
Ada German (4 numara Galatasaray dan geldi)
Ceylan Arısan (Orta Oyuncu- Beylikdüzü),
Büşra Şahin (orta oyuncu- Yeşilyurt’tan),
asemin Özel ( Pasör çaprazı -Ankara Kara Yolları), 
Ayşe Curuk Genç takım oyuncusu),
Milli takımda olanlar:  Anne Buıjs (4 numara – Hollanda- İtalya Monza), Madison Kingdon ( 4 Numara ABD, Çin Beijing Baic Motors), Şeyma Ercan

Gizem Giraygil’in menajer, Mustafa Suphi Doğancı’nın da başantrenör olarak görev yapacağı Türk Hava Yolları’nda (THY) Uğur Ülkü, Yunus Öçal, Mehmet Yücel yardımcı antrenör, Ulaş Korcan Aydın fizyoterapist, Ömer Ertik kondisyoner ve Selim kaynak da istatistik antrenör. Menajer Gizem Giray, kendilerine verilen en iyi imkanları başarıya çevireceklerini iddia etti. Giraygil, ülkelerindeki milli takımlarda olan Hollandalı 4 numara Anne Buijs ve Amerikalı 4 numara Madison Kingdon’un da katılımı ile güçlü ve iddialı bir takım olacaklarını söyledi.
Genel Sekreter Ramazan Yıldırım Başkan lker Aycı’nın yoğun işlerinden dolayı ğini ancak sezon öncesi kendisinin de katılacağı çok güzel bir “sezona merhaba” toplantısı yapacağını söylerken bıu sezon ligde daha iyi bir ekiple sıkı mücadeleler vereceklerini, Önce Balkan Kupası ardından Challenge Cup’ta Avrupa Şampiyonluğunu kazanmak istediklerini söyledi.
Anahtar Kelimeler: THY,

    Yorumlar

GAZETE MANŞETLERİ

HAVA DURUMU

Görüntülemek istediğiniz ili seçiniz:

EN ÇOK YORUMLANANLAR

BUGÜN

BU HAFTA

BU AY

ARŞİV