16 Aralık 2018 Pazar

Ahmet Arslan: Solhan'da verilen destek çok anlamlı

Solhan Spor'un genç ama deneyimli oyuncusu Ahmet Arslan Efeler Ligi'nin Solhan'a çok yakışacağını belirtti.

11 Mart 2018 Pazar 07:03
Ahmet Arslan: Solhan'da verilen destek çok anlamlı
Voleybola Beşiktaş alt yapısında yetişen 2010 yılında MEF Okulları'nda görev yapan sonra tekrar Beşiktaş'a dönen ve kariyerinde Galatasaray, Halkbank, Torul Gençlik, Maliye Piyango, Afyon Belediyesi Yüntaş takımlarında forma giyen Ahmet Arslan Solhan'da gördüğü yakın ilgiden çok memnun. Genç oyuncu sitemize yaptığı açıklamada Solhan'a Efeler Ligi'nin çok yakışacağını belirtti.  
Ahmet Arslan yaptığı açıklamada 'Solhan’da, bu yıl bizim için en büyük hedef Efeler ligine yükselmekti. Sezonun ilk yarısına hedeflenen kadar iyi başlayamadığımız doğru çünkü yeni bir takımdık ve uyum sürecinden geçiyorduk. Takımdan çok fazla giden ve yeni gelen oyuncu olmasına rağmen performansımızı  yükseltmek için motivasyonumuzu kaybetmedik. Bu gibi sebepler ile sezon başındaki bocalamalar 
gayet doğaldı. Yavaş yavaş toparlandık, belli bir uyum yakaladık ve takımın karakterini sahaya yansıtmaya başladık. 
Dönem sonu ivmeyi yükselterek, daha iyi bir noktaya geldik.  Genel olarak güzel başarılara imza atıldığını da düşünüyorum. Solhan’da geçirdiğimiz süre boyunca takıma sahip çıkılmasından, destek verilmesinden dolayı kulüp başkanlarımıza ve antrenörlerimize bir kez daha teşekkür etmek istiyorum.' diyerek düşüncelerini açıkladı.


 

ZİVER İNŞAAT’TAN SOLHANSPOR’A DESTEK

Bingöl’de ve ülke genelinde yaptığı işlerle adını duyuran Ziver İnşaat A.Ş. Sahibi Veysel Demirci, Solhanspor’un Play Off’taki konaklama ve şehiriçi ulaşım giderlerini karşılayacak. 


Bingöl’ün voleybol temsilcisi Solhanspor’un Efeler Ligi yolunda çıkacağı yarı final müsabakaları 13 Mart tarihinde Sivas’ta oynanacak. Cumartesi günü Sivas’a gidecek olan Solhanspor, Perşembe gününe kadar 3 maç oynayacak. Kazandığı takdirde Ankara’da Final Maçına çıkacak.

BAŞKAN SÖNMEZ’DEN ZİVER İNŞAAT’A TEŞEKKÜR

Solhanspor’un Play off’taki giderlerini karşılayacak olan Ziver İnşaat Sahibi Veysel Demirci’ye teşekkür eden Solhanspor Kulübü Başkanı Ferhat Sönmez, “Sivas’ta oynanacak Play-Off maçlarında Konaklama ve Şehiriçi ulaşımını yani Sivas ilindeki masraflarımızı karşılayacak olan Ziver İnşaat sahibi Veysel Demirci’ye teşekkür ediyorum. Kendisinin bizlerin yanında olması bizleri mutlu etmiştir. Bugünlerde kara kara Sivas’taki giderlerimizi nasıl karşılayacağız diye düşünürken Veysel Bey bizleri kırmayıp bizlere verdiği bu destekten ötürü çok memnun etmiştir. Kendisine duacıyız. Allah razı olsun” dedi.


Solhan'da son zamanlarda görülen güzel ve anlamlı beraberlik görünütüleri, Solhan Spor'u Sivas'a doğru uğurlarken de görüldü.
 
Anahtar Kelimeler: Solhanspor, Ahmet Arslan

    Yorumlar

GAZETE MANŞETLERİ

HAVA DURUMU

Görüntülemek istediğiniz ili seçiniz:

EN ÇOK YORUMLANANLAR

BUGÜN

BU HAFTA

BU AY

ARŞİV