21 Mart 2019 Perşembe

İrem Uçar Avrupa kampına davet edildi

İzmir Rota Koleji’nin 2000 doğumlu pasörü İrem UÇAR'a uluslararası davet

12 Mart 2019 Salı 07:57
İrem Uçar Avrupa kampına davet edildi

İzmir Rota Koleji’nin 2000 doğumlu pasörü İrem UÇAR, ABD’nin NOMOS LLC. menejerlik şirketinin her yıl düzenlediği Avrupa voleybol kampına davet edildi. Türkiye’den beş voleybolcu davet edilmiştir. Kamp, Yunanistan’ın Atina ve Selanik’te 8-11 Mart tarihleri arasında yapılmıştır.

NOMOS LLC. menejerlik şirketi, ABD’de üniversite takımlarına, yetenekli ve gelişim gösterecek voleybolcuları takip etmektedir. Kriterlerine uygun olan voleybolcuları uzun süre tarama ve izleme yöntemiyle tesbit etmekteler. Üniversitelerin voleybol takımına seçilen oyunculara ayrıca üniversite eğitim bursu imkanı sunulmaktadır.

Bu kampa, ABD’nin üniversite takımı koçlarının gözetiminde, kamp süresince tüm sporcular yetenek ve beceri testinden geçirilmiştir. Kampta sporcuların her türlü barınma ihtiyaçları karşılanmış ve performanslarını rahatça ortaya koymaları sağlanmıştır.

Menejerlik şirketi, İrem Uçar’ı uzun zamandır maçlarda izlediklerini ve gösterdiği performans üzerine kriterlerine uygun olarak ülkemizden tek pasör olarak kampa davet etmişlerdir.

3 kez Milli takım hazırlık kampına davet edilmiştir. Milli takımların izlediği ve ilgilendiği sporcular arasındadır.

İrem UÇAR’ın uluslararası bir voleybol organizasyonuna davet edilmesi, ülkemiz adına gurur vericidir. İzmir voleybolu bakımından çok sevindirici bir gelişmedir.

İrem UÇAR’a spor yaşantısında başarılar diliyoruz. 
Anahtar Kelimeler: İrem Uçar, Nomos LLC.,

    Yorumlar

GAZETE MANŞETLERİ

HAVA DURUMU

Görüntülemek istediğiniz ili seçiniz:

EN ÇOK YORUMLANANLAR

BUGÜN

BU HAFTA

BU AY

ARŞİV