18 Ağustos 2019 Pazar

İstanbul Voleybol'da Serkan Uslu dönemi

Erkekler Bölgesel Lig'de mücadele edecek olan İstanbul Voleybol, takımı genç antrenör Serkan Uslu ile anlaştı.

31 Ekim 2018 Çarşamba 10:04
İstanbul Voleybol'da Serkan Uslu dönemi
Bu sezon önceki yıllarda olduğu gibi Erkekler Bölgesel ligde oynayacak ve iki sene önce tek mağlubiyetle kaçırdığı 2.Lig'e çıkmak için iyi bir ekip kurmak isteyen İstanbul Voleybol ilk olarak antrenörüyle anlaştı.

1994 doğumlu 3.Kademe antrenör belgesine sahip genç antrenör Serkan Uslu bu sezon İstanbul Voleybol'un baş antrenörlüğünü yapacak.

Serkan, 2006 yılında Arçelik'te voleybola başladı. Ardından 2013 yılında Samsun 19 Mayıs Üniversitesi Antrenörlük bölümünü kazanıp,2017 aynı okulda Voleybol uzmanlık derslerinde görev aldıktan sonra kısa bir süre askerlik görevini yapmadan  önce  Balkan Yeşilbağlar spor kulübünde çalıştıktan sonra yedek subay olarak askerliğini geçtiğimiz günlerde tamamladı.

Kulüp başkanı Nüket Yolaç "Geçen sezon istediğimiz dereceyi maalesef elde edemedik finallere kalamadık bir sezon önce ise İstanbul'da şampiyon olup finallere kalmış bir mağlubiyetle 2.ligi kaçırmıştık bu sezon önce tekrar finallere kalmak ardında hedeflediğimiz 2.Lige çıkmak istiyoruz bu doğrultuda  hem 3.kademe belgesi olan hem de genç hırslı bir antrenör arkadaşla anlaştık, uyumlu sporcularla da eksik bölgelerimizi takviye edip iyi bir takım yapmak istiyoruz" dedi.

Anahtar Kelimeler: İstanbul Voleybol, Serkan Uslu

    Yorumlar

GAZETE MANŞETLERİ

HAVA DURUMU

Görüntülemek istediğiniz ili seçiniz:

EN ÇOK YORUMLANANLAR

BUGÜN

BU HAFTA

BU AY

ARŞİV