20 Ocak 2019 Pazar

Kadınlar 1. Ligi'nde 2. Yarı Maçları başlıyor

TVF Kadınlar Voleybol 1.Ligi A ve B Gruplarında ikinci yarı maçları 5 Ocak Cumartesi günü oynanacak maçla başlayacak.

02 Ocak 2019 Çarşamba 09:23
Kadınlar 1. Ligi'nde 2. Yarı Maçları başlıyor
TVF Kadınlar Voleybol 1.Ligi'nde 2. Yarı maçları 5 Ocak Cumartesi günü başlıyor.

A ve B Gruplarında sezonun 1.Etabını ilk dört sırada tamamlayan 8 takım, TVF tarafından belirlenecek eşhirde Yarı Final maçlarına çıkacaklar. Yarı Final Etabı'nda Federasyonca iki gruba ayrılan takımlar, Federasyonca belirlenen bir ilde Tek Devreli Lig usulüne göre turnuva oynayacaklar.

Yarı Final Eşleşmeleri aşağıdaki şekilde olacak:

1. Grup'ta 
A Grubu  Birincisi
A Grubu Dördüncüsü
B Grubu İkincisi
B Grubu Üçüncüsü

2.Grup'ta
B Grubu  Birincisi
B Grubu Dördüncüsü
A Grubu İkincisi
A Grubu Üçüncüsü


Final Etabı'nda ise Yarı Final 1. ve 2. Grubu ilk iki sırada bitiren takımlar Final müsabakalarını Voleybol Federasyonunca belirlenecek ilde Tek Devreli Lig usulüne göre turnuva oynayacaklar. 

Final müsabakaları sonunda alınan puanlara göre yapılan sıralamada 1. ve 2. (Birinci ve İkinci) sırayı elde eden takımlar Sultanlar Ligine yükselecekler.

I.Etap müsabakaları sonunda aldıkları puana göre yapılan sıralamada A ve B Gruplarında son dört sırayı alan takımlar 2. Lige düşer. (İki grubun 11., 12., 13., ve 14.’cü takımları) Toplam 8 Takım düşerek önümüzdeki sezon (2019-2020) 1.Lig A ve B grupları 12’şer Takımlı olacak.




TVF Kadınlar Voleybol 1.Ligi A ve B Gruplarında ikinci yarı maçları 5 Ocak Cumartesi günü oynanacak maçlarla başlayacak.



14. Haftanın maç porgramı şöyle:



6 Ocak Pazar              TVF Kadınlar Voleybol 1.Ligi A Grubu 14. Hafta 
13.00 Sakarya Gelişim Spor: Özateş Spor Kulübü:
14.00 Rota Koleji:  Bahçelievler Voleybol: 
15.30 Altınbaş Üniv. Yeşilyurt: İzmir BŞ. Belediyespor : 
16.00 B.Çekmece Vol. Akademi:  M.E. Marmara Akademi:
16.30 Küçükyalı Yelken Spor:  Karşıyaka: 
17.00 Sarıyer Belediyespor:  Salihli Belediyespor: 
Balıkesir DSİ Spor: BAY


5Ocak Cumartesi TVF Kadınlar Voleybol 1.Ligi B Grubu 14. Hafta 
14.00 İBA Kimya TED Kolejliler: İLBANK:
6 Ocak Pazar
13.00 Anadolu Üniversitesi: Samsun BŞ BLD. Anakent:
13.00 Gümüşhane Gençlerbirliği: Pursaklar Voleybol İhtisas:
14.00 Şanlı Urfa Sefa Spor: Keçiören Bld. Bağlum Spor:
16.30 TVF Spor Lisesi:  Halkbank: 
16.30 Bolu Belediyespor: Kahramankazan: 
23Ocak Çarşamba
17.00 Mardin BŞ Belediyespor: PTT: 
 


23-24 Aralık 2018'de oynanan 12. hafta maçları ile tamamlanan ilk yarı sonunda A Grubu'nda Sarıyer Belediyespor, B Grubu'nda ise PTT takımları liderlik koltuğunda yer almışlardı.

A ve B Gruplarında ilk yarının puan durumu şu şekilde oluşmuştu









2018-2019 Voleybol Sezonu TVF Kadınlar 1. Ligi statüsüne ulaşmak için tıklayınız. 

    Yorumlar

GAZETE MANŞETLERİ

HAVA DURUMU

Görüntülemek istediğiniz ili seçiniz:

EN ÇOK YORUMLANANLAR

BUGÜN

BU HAFTA

BU AY

ARŞİV