12 Aralık 2017 Salı

Kadınlar 1.Ligi'nde ilk hafta tamamlandı

Türkiye Kadınlar Voleybol 1. Lig A - B Gruplarında 2017 - 2018 sezonu 1 Ekim Pazar günü oynanan maçlarla başladı. İlk hafta oynanan maçların toplu sonuçları, haftalık programı, puan durumları, maç sonuçları haberin devamında...

02 Ekim 2017 Pazartesi 08:34
Kadınlar 1.Ligi'nde ilk hafta tamamlandı
Türkiye Kadınlar Voleybol 1. Lig A - B Gruplarında 2017 - 2018 sezonu 1 Ekim Pazar günü oynanan maçlarla başladı.
İlk hafta oynanan maçların toplu sonuçları, haftalık programı, puan durumları, maç sonuçları aşağıdadır.


1. Lig Kadınlar A Grubu

·         A Grubu

#

Takım

O

G

M

A

V

P

PAYP

SAV

ASP

VSP

SPAV

3-0

3-1

3-2

2-3

1-3

0-3

1

ROTA KOLEJİ

1

1

0

3

1

4.965

1.965

3.000

98

84

1.1667

0

1

0

0

0

0

2

BAHÇELİEVLER VOLEYBOL

1

1

0

3

0

3.825

0.825

MAX

75

53

1.4151

1

0

0

0

0

0

3

KARŞIYAKA

1

1

0

3

0

3.810

0.810

MAX

75

58

1.2931

1

0

0

0

0

0

4

SALİHLİ BLD.

1

1

0

3

0

3.375

0.375

MAX

77

64

1.2031

1

0

0

0

0

0

5

MANİSA B.ŞEHİR BLD.

1

1

0

3

0

3.300

0.300

MAX

75

25

3.0000

1

0

0

0

0

0

6

BALIKESİR B.ŞEHİR BLD.

1

1

0

3

0

3.300

0.300

MAX

76

64

1.1875

1

0

0

0

0

0

7

THY

1

1

0

3

1

3.075

0.075

3.000

100

83

1.2048

0

1

0

0

0

0

8

ARKAS SPOR

1

0

1

1

3

1.275

1.275

0.333

83

100

0.8300

0

0

0

0

1

0

9

GEZ GRUP MALTEPE YALI SPOR

1

0

1

1

3

0.375

0.375

0.333

84

98

0.8571

0

0

0

0

1

0

10

ALAŞEHİR BLD.

1

0

1

0

3

0.375

0.375

MIN

25

75

0.3333

0

0

0

0

0

1

11

YEŞİLYURT

1

0

1

0

3

0.300

0.300

MIN

64

77

0.8312

0

0

0

0

0

1

12

SARIYER BLD.

1

0

1

0

3

0.225

0.225

MIN

64

76

0.8421

0

0

0

0

0

1

13

İZMİR B.ŞEHİR BLD.

1

0

1

0

3

0.150

0.150

MIN

58

75

0.7733

0

0

0

0

0

1

14

YEŞİL BAYRAMİÇ

1

0

1

0

3

0.075

0.075

MIN

53

75

0.7067

0

0

0

0

0

1

 

1. Hafta

Tarih

 

 

 

A Takımı

B Takımı

 

Sonuç

Setler

30.09.2017

 

 

 

BAHÇELİEVLER VOLEYBOL

YEŞİL BAYRAMİÇ

 

3-0

25-12

25-19

25-22

-

-

01.10.2017

 

 

 

BALIKESİR B.ŞEHİR BLD.

SARIYER BLD.

 

3-0

25-19

25-21

26-24

-

-

01.10.2017

 

 

 

GEZ GRUP MALTEPE YALI SPOR

ROTA KOLEJİ

 

1-3

21-25

22-25

25-23

16-25

-

01.10.2017

 

 

 

THY

ARKAS SPOR

 

3-1

25-19

24-26

26-24

25-14

-

01.10.2017

 

 

 

YEŞİLYURT

SALİHLİ BLD.

 

0-3

18-25

21-25

25-27

-

-

01.10.2017

 

 

 

KARŞIYAKA

İZMİR B.ŞEHİR BLD.

 

3-0

25-21

25-14

25-23

-

-

01.10.2017

 

 

 

ALAŞEHİR BLD.

MANİSA B.ŞEHİR BLD.

 

0-3

13-25

8-25

4-25

-

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

2. Hafta

Tarih

TV

Yer

Saat

A Takımı

B Takımı

 

Sonuç

Setler

08.10.2017

 

ÇANAKKALE (BAYRAMIÇ)

13:00

YEŞİL BAYRAMİÇ

BALIKESİR B.ŞEHİR BLD.

 

-

-

-

-

-

-

08.10.2017

 

İSTANBUL (BAHÇEKÖY ORMAN FAK.)

17:00

SARIYER BLD.

THY

 

-

-

-

-

-

-

08.10.2017

 

İZMIR (ATATÜRK-VESTEL VENUS SPOR K)

16:00

ARKAS SPOR

KARŞIYAKA

 

-

-

-

-

-

-

08.10.2017

 

İZMIR (GAZIEMIR)

14:00

ROTA KOLEJİ

BAHÇELİEVLER VOLEYBOL

 

-

-

-

-

-

-

08.10.2017

 

İZMIR(CELAL ATIK)

18:00

İZMİR B.ŞEHİR BLD.

YEŞİLYURT

 

-

-

-

-

-

-

08.10.2017

 

MANISA (SALIHLI - ATATÜRK)

14:00

SALİHLİ BLD.

ALAŞEHİR BLD.

 

-

-

-

-

-

-

08.10.2017

 

MANISA (TARIK ALMIŞ)

16:00

MANİSA B.ŞEHİR BLD.

GEZ GRUP MALTEPE YALI SPOR

 

-

-

-

-

-

-


1. Lig Kadınlar B Grubu

·         B Grubu

#

Takım

O

G

M

A

V

P

PAYP

SAV

ASP

VSP

SPAV

3-0

3-1

3-2

2-3

1-3

0-3

1

KARAYOLLARI

1

1

0

3

0

4.620

1.620

MAX

75

50

1.5000

1

0

0

0

0

0

2

SAMSUN B.Ş.B. ANAKENT

1

1

0

3

0

4.020

1.020

MAX

75

39

1.9231

1

0

0

0

0

0

3

ANADOLU ÜNİVERSİTESİ

1

1

0

3

1

3.300

0.300

3.000

88

88

1.0000

0

1

0

0

0

0

4

BURSASPOR YÜKSEKOBA

1

1

0

3

1

3.225

0.225

3.000

99

83

1.1928

0

1

0

0

0

0

5

BOLU BLD.

1

1

0

3

0

3.150

0.150

MAX

75

55

1.3636

1

0

0

0

0

0

6

NUMUNE SPOR

1

1

0

3

2

2.150

0.150

1.500

106

96

1.1042

0

0

1

0

0

0

7

SAKARYA SPOR

1

0

1

2

3

1.855

0.855

0.667

96

106

0.9057

0

0

0

1

0

0

8

TVF SPOR LİSESİ

1

0

1

0

3

1.035

1.035

MIN

39

75

0.5200

0

0

0

0

0

1

9

İDMANOCAĞI

0

0

0

0

0

0.435

0.435

0

0

0

0.0000

0

0

0

0

0

0

10

TED ANKARA KOLEJLİLER

0

0

0

0

0

0.300

0.300

0

0

0

0.0000

0

0

0

0

0

0

11

BARTIN POLİSGÜCÜ

1

0

1

1

3

0.225

0.225

0.333

88

88

1.0000

0

0

0

0

1

0

12

GÜMÜŞHANE GENÇLERBİRLİĞİ

1

0

1

0

3

0.225

0.225

MIN

50

75

0.6667

0

0

0

0

0

1

13

PURSAKLAR VOLEYBOL İHTİSAS

1

0

1

1

3

0.150

0.150

0.333

83

99

0.8384

0

0

0

0

1

0

14

KAHRAMANKAZAN BLD.

1

0

1

0

3

0.150

0.150

MIN

55

75

0.7333

0

0

0

0

0

1

 

1. Hafta

Tarih

 

 

 

A Takımı

B Takımı

 

Sonuç

Setler

01.10.2017

 

 

 

KARAYOLLARI

GÜMÜŞHANE GENÇLERBİRLİĞİ

 

3-0

25-14

25-18

25-18

-

-

01.10.2017

 

 

 

TVF SPOR LİSESİ

SAMSUN B.Ş.B. ANAKENT

 

0-3

8-25

23-25

8-25

-

-

01.10.2017

 

 

 

NUMUNE SPOR

SAKARYA SPOR

 

3-2

25-19

19-25

22-25

25-14

15-13

01.10.2017

 

 

 

BOLU BLD.

KAHRAMANKAZAN BLD.

 

3-0

25-12

25-20

25-23

-

-

01.10.2017

 

 

 

BURSASPOR YÜKSEKOBA

PURSAKLAR VOLEYBOL İHTİSAS

 

3-1

24-26

25-20

25-15

25-22

-

01.10.2017

 

 

 

ANADOLU ÜNİVERSİTESİ

BARTIN POLİSGÜCÜ

 

3-1

25-22

13-25

25-22

25-19

-

12.10.2017

 

 

 

İDMANOCAĞI

TED ANKARA KOLEJLİLER

 

-

ERTELENDİ

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

2. Hafta

Tarih

TV

Yer

Saat

A Takımı

B Takımı

 

Sonuç

Setler

08.10.2017

 

ANKARA (KAHRAMANKAZAN)

14:00

KAHRAMANKAZAN BLD.

İDMANOCAĞI

 

-

-

-

-

-

-

08.10.2017

 

ANKARA (PURSAKLAR)

15:00

PURSAKLAR VOLEYBOL İHTİSAS

TVF SPOR LİSESİ

 

-

-

-

-

-

-

08.10.2017

 

BARTIN(ÖMER TEPESI)

15:00

BARTIN POLİSGÜCÜ

BOLU BLD.

 

-

-

-

-

-

-

08.10.2017

 

GÜMÜŞHANE (AYDIN DOĞAN)

13:00

GÜMÜŞHANE GENÇLERBİRLİĞİ

NUMUNE SPOR

 

-

-

-

-

-

-

08.10.2017

 

SAKARYA (ATATÜRK)

14:00

SAKARYA SPOR

ANADOLU ÜNİVERSİTESİ

 

-

-

-

-

-

-

08.10.2017

 

SAMSUN (MUSTAFA DAĞISTANLI)

15:00

SAMSUN B.Ş.B. ANAKENT

KARAYOLLARI

 

-

-

-

-

-

-

09.10.2017

 

ANKARA (TED ÜNIV. SL. - KURTULUŞ)

17:00

TED ANKARA KOLEJLİLER

BURSASPOR YÜKSEKOBA

 

-

-

-

-

-

-

 

 

Paykasakarti.net| paykasa kart al, paykasa satın al, ucuz paykasa, paykasa fiyatları, paykasa nedir, paykasa al, paykasa bayi, istanbul paykasa, ankara paykasa, adana paykasa

    Yorumlar

GAZETE MANŞETLERİ

HAVA DURUMU

Görüntülemek istediğiniz ili seçiniz:

EN ÇOK YORUMLANANLAR

BUGÜN

BU HAFTA

BU AY

ARŞİV