20 Eylül 2019 Cuma

Karşıyaka'da Yeni Sezon Öncesi Açıklama

Teknik Direktörlük görevine yeniden Tamer Çamlıbel'i getiren Karşıyaka Spor Kulübü Voleybol Şubesi'nden imza töreni sonrası açıklama yapıldı.

13 Temmuz 2019 Cumartesi 12:10
Karşıyaka'da Yeni Sezon Öncesi Açıklama
Teknik Direktörlük görevine yeniden Tamer Çamlıbel'i getiren Karşıyaka Spor Kulübü Voleybol Şubesi'nden imza töreni sonrası açıklama yapıldı.
Açıklamada şu ifadelere yer verildi:


Şube Başkanımız Serkan Ergüven ve Baş antrenörümüz Tamer Çamlıbel Perşembe günü yapılan imza töreninin ardından açıklamalarda bulundular.

İstikrarın başarıdaki önemine değinen Ergüven “ Tamer hocamız ile dördüncü sezonumuza başlayacağız. Bir yerde istikrar varsa başarının gelmemesi olanaksızdır. Geçtiğimiz üç sezonda yaptıklarımız ortada. Şimdi bunların meyvesini toplama zamanı. Hepbirlikte sağlam adımlarla güzel ve taraftarımızı heyecanlandıracak bir sezon geçireceğimize eminim” dedi.

Tamer Çamlıbel ise üç sezondur altyapıya verdikleri önem neticesinde ciddi bir oyuncu portföyüne sahip olduklarını belirtirken sözlerine şöyle devam etti;
“ Geçen sezon gelişimlerine katkı sağlamak adına kiraya verdiğimiz oyuncularımız vardı ve durumlarını yakından takip ettik. Kiraya verdiğimiz oyuncularımızın ardından altyapıdan A takıma yükselttiğimiz gençlerimizin de gelişimleri umut vericiydi. 
29 Temmuz’da yeni sezon hazırlıklarımıza tüm bu oyuncularımızla başlayacağız. Uzun süredir izlediğimiz oyunculardan çizgimizi koruyarak aramıza yeni isimlerde katabiliriz. Hazırlık sürecinin ardından da kadromuza son şeklini vereceğiz. Bu sene her zamanki gibi son topa kadar savaşan ve hedefi olan bir takım sahada olacak.” 
Anahtar Kelimeler: Karşıyaka

    Yorumlar

GAZETE MANŞETLERİ

HAVA DURUMU

Görüntülemek istediğiniz ili seçiniz:

EN ÇOK YORUMLANANLAR

BUGÜN

BU HAFTA

BU AY

ARŞİV