23 Temmuz 2018 Pazartesi

Keçiören'de imzalar atılıyor

Türkiye Bayanlar Voleybol 2. Liginde mücadele edecek olan Keçiören Belediyesi Bağlum Spor Kulübü, transferlere hız vererek, kadroyu hazırlıyor.

13 Ağustos 2017 Pazar 12:10
Keçiören'de imzalar atılıyor
 Türkiye Bayanlar Voleybol 2. Ligi'nde mücadele edecek olan Keçiören Belediyesi Bağlum Spor Kulübü, transferlere hız vererek, kadroyu hazırlıyor. 

Keçiören Belediyesi Bağlum Spor Kulübü takımını baştan oluşturan transfer görüşmelerine kulüp başkanı Levent Kızılap, amatör branşlardan sorumlu yönetim kurulu üyesi Hüseyin Kasım ve voleybol sportif direktörü Mustafa Yurtsever yürütüyor.
Transferde ilk imzayı pasör Selin Nohutçu'ya attıran yönetimde imza sonrası yeni sezon ile ilgili kadronun yavaş yavaş şekillenmeye başlaması heyecan yarattı

1992 Doğumlu olun paösr Selin, Çankaya Beledıyespır'da alt yapı takımında başlayan voleybol hayatını aynı takımın 1.Lig takımında da sürdürdü. Ankaragücü, Kazan Belediyespor ve Urfa MSK'da 1.Lig tecrübelerine de sahip olan genç oyuncu Gazi Üniversitesi Beden Eğitimi Ögretmenliği mezunu.
İmzaların atılmasında sonra başkan Kızılalp, belirledikleri hedefe ulaşmak için oluşturmaya başladıkları kadroda 'Selin ile pasör mevkiini değerlendirmek istiyorduk. Anlaşma kulübe ve oyuncuya hayırlı olsun' diyerek düşüncelerini açıkladı. 
Amatör branşlardan sorumlu yönetim kurulu üyesi Hüseyin Kasım da yeni sezonda yer aldıkları  2.Lig'in ne denli çetin geçeceğini bildiklerini ve ilk seoznda ellerinden gelenin en iyisini yapmak istediklerini belirtirken, Voleybol Sportif Direktörü Mustafa Yurtsever de transfer çalışmalarının devam edeceğini belirtti.

Paykasakarti.net| paykasa kart al, paykasa satın al, ucuz paykasa, paykasa fiyatları, paykasa nedir, paykasa al, paykasa bayi, istanbul paykasa, ankara paykasa, adana paykasa

    Yorumlar

GAZETE MANŞETLERİ

HAVA DURUMU

Görüntülemek istediğiniz ili seçiniz:

EN ÇOK YORUMLANANLAR

BUGÜN

BU HAFTA

BU AY

ARŞİV