26 Eylül 2018 Çarşamba

Ömer Altınöz İstanbul Voleybol'da

Geçen sezonki kadrosunu takviye edip geçen sezon elde ettiği başarının üstünde bir derece elde etmek isteyen İstanbul Voleybol Kulübü tecrübeli pasör Ömer Altınöz ile anlaştı.

27 Eylül 2017 Çarşamba 10:00
Ömer Altınöz İstanbul Voleybol'da
Geçen sezon Bölgesel Lig’de İstanbul Şampiyonu ve Finallerde Marmara Grubu’nda 2. olarak sezonu tamamlayan İstanbul Voleybol Kulübü yeni sezon transfer çalışmalarına başladı.
Geçen sezonki kadrosunu takviye edip bu sezon geçen sezonki başarının üstünde bir derece elde etmek isteyen kulüp tecrübeli pasör Ömer Altınöz ile anlaştı.

Ömer Altınöz voleybola 2005 yılında Es Spor' da  başladı. 2008-2009 yıllarında küçük takımda Türkiye dördünlüğü başarısı elde etti. 2013' e kadar Es Spor da küçük, yıldız ve genç takım kategorilerinde oynamış olup bir sonraki sezon İstanbul Büyükşehir Belediyesi SK transfer olmuştur. İBB genç takımında iki sezon oynamış olup ( şuanki statüye göre) 2. Lig'den 1. Lig'e çıkan İBBSK kadrosunda yer almıştır.

2015-2016 sezonunda tekrar Es Spor'a dönen Ömer, Es Sporun 2. Ligdeki A takımında 1. Lig'e yükselen kadronun kaptanlığını yapıp takımın lige çıkmasında büyük paya sahip olmuştu.
 

Paykasakarti.net| paykasa kart al, paykasa satın al, ucuz paykasa, paykasa fiyatları, paykasa nedir, paykasa al, paykasa bayi, istanbul paykasa, ankara paykasa, adana paykasa

    Yorumlar

GAZETE MANŞETLERİ

HAVA DURUMU

Görüntülemek istediğiniz ili seçiniz:

EN ÇOK YORUMLANANLAR

BUGÜN

BU HAFTA

BU AY

ARŞİV