20 Eylül 2019 Cuma

Özateş Kulübü 10. Yılını Kutladı

İzmir Özateş kulübü 10. yılını yemekli bir gece düzenleyerek kutladı.

13 Nisan 2019 Cumartesi 19:35
Özateş Kulübü 10. Yılını Kutladı
İzmir Özateş kulübü 10. yılını yemekli bir gece düzenleyerek kutladı. Geceye alt yapı oyuncularının velileri, genç ve A takım oyuncuları, voleybol okulu yöneticileri, antrenörler ve voleybol severler katıldı. Daha önce görev yapmış, Uluslararası (FIVB) kokartlı hakemlerimizden Bayram DİKMENTEPE’de geceye katılanlar arasındaydı.

250’ye yakın davetlinin katıldığı geceye büyük ilgi vardı. Davetlilere önce, Özateş kulübünün antrenman ve maç görüntülerinin yer aldığı video sunumu yapıldı. Büyük ilgi ve beğeniyle izlendi. Müzik ve dans gösterisi yapıldı. Davetliler gece boyunca doyasıya eğlendiler. Geceye renk katan çekilişler yapıldı. Bu çekilişte, takımın forması, atkısı, eşofmanı, beresi, dizlik gibi hediyelerin yanı sıra velilerin el emeği çekilişte talihlileri buldu. Çekilişi A takım oyuncuları ve alt yapı oyuncuları yaptı. Takım formalarını A takım oyuncuları imzalayarak talihlilere verdiler.

Gecede bir konuşma yapan kulüp başkanı Halil ÖZMERT şunları söyledi: “Çok değerli velilerimiz, oyuncularımız, antrenörler, voleybola gönül vermiş emektarlar ve basınımızın güzide temsilcileri hepiniz hoş geldiniz. Türk sporuna hizmet etmek ve gençleri geleceğe hazırlamak için bundan 10 yıl önce voleybol okulu olarak başladık. Okulumuzda binlerce gencimize yetenek eğitimi vererek onların gelişimlerini sağladık. Antrenmanlarda öğrencilerimizin mutluluğuna çokça şahit olduk. Bize inanan ve güven duyan sizlerin sayesinde liglerde mücadele eden A takım düzeyine ulaştık. Son iki yıldır, okulumuzda yetiştirdiğimiz alt yapı oyuncularımızla ve transferlerle destekleyerek lig mücadelesine başladık. Alt yapı oyuncularımıza bir vizyon oluşturmalıydık, bunu da A takım düzeyinde takım oluşturarak gerçekleştirdik. Alt yapı okulumuzda profesyonel eğiticilerimizle (antrenör) ve kulüp çalışanlarımızla öğrencilerimize voleybol temel becerisini kazandırmaya çalışıyoruz. Sizlerin bize emanet ettiğiniz yavruları iki gözümüz gibi bakıyor, eğitiyor, geliştiriyoruz. Spor bir kişilik eğitimidir. Okulumuzda, yavrularınız hem bir kişilik gelişim sürecindeler hem de grup etkinlikleriyle sosyal gelişimlerini sürdürmekteler. Geceye katkı ve katılımlarınızdan dolayı hepinize teşekkür eder, şükranlarımızı sunarız.”

Gecede müzik orkestrası eşliğinde davetliler pistte doyası eğlendiler. İzmir’in voleybol camiasından bir çok kişi birbirleriyle tanışma fırsatı buldular. Davetliler, geceden ayrılırken Kulüp Başkanı Halil ÖZMERT’e teşekkür ettiler. 
Anahtar Kelimeler: Özateş Spor Kulübü

    Yorumlar

GAZETE MANŞETLERİ

HAVA DURUMU

Görüntülemek istediğiniz ili seçiniz:

EN ÇOK YORUMLANANLAR

BUGÜN

BU HAFTA

BU AY

ARŞİV