20 Eylül 2019 Cuma

Tamamı Maraşlı

Gerek Alt yapısıyla gerek A takımı ile tamamını Kahramanmaraşlı gençlerden oluşturan Atçı Gençlikspor Kahramanmaraş’ı TVF 2. Ligde temsil edecek.

11 Temmuz 2019 Perşembe 07:34
Tamamı Maraşlı
Gerek Alt yapısıyla gerek A takımı ile tamamını Kahramanmaraşlı gençlerden oluşturan Atçı Gençlikspor Kahramanmaraş’ı TVF 2. Ligde temsil edecek.

Kahramanmaraş'ın kulüplerinden Atçı Gençlikspor hem yerel de hemde Genelde destan yazmaya devam ediyor. Adını 2. Lige yazdıran ve katılım payını yatıran yeni sezonda Kahramanmaraş’ı 2. Ligde temsil edecek olan Atçı Gençlikspor voleybola damga vuracak.

ERKEK VOLEYBOL TAKIMI 2.LİGE YÜKSELDİ

Atcı Gençlik erkek voleybol takımı 2.lige katılım ücretini ödemek suretiyle, yeni sezonda 2. Ligde oynama hakkı elde etti. Atcı Gençlik erkek voleybol takımının 2.ligde oynayabilmesi için gerekli olan 9000 tl para, İlimizin sporu seven insanlarının desteği ile toplanıp Federasyona yatırıldı. Desteklerden sonra kulüpten yapılan teşekkür açıklamasında şöyle denildi. “Kulübümüzün 2.ligde oynayabilmesi için bize katkı sunan Milletvekili Ali Öztunç’a, Alpedo yönetim kurulu üyelerine, Mado yönetim kurulu üyelerine, İş adamı Mehmet Cilve’ye, Ekrem Karaoğlan’a (Ekrem Spor), Kulüp Başkanı Halit Salman’a, Köprüağzı Yeniköy muhtarı Kenan Yılmaz’a Teşekkür ederiz” denildi.

KAHRAMANMARAŞLI GENÇLER TARİH YAZACAK

Gerek Alt yapısıyla gerek A takımı ile Kahramanmaraş’ın gurur abidelerinden biri olan Atçı Gençlikspor sporcularının tamamını yerel diye tabir edilen kendi şehri (Kahramanmaraş)tan olması dikkatleri çekerken Lige damga vurmayı ve tarih yazmaya çalışıyor. Daha önce alt yapı kategorilerinde Türkiye dereceleri elde eden ve Dev kulüplerle karşılaşarak genç yeteneklerin hünerlerine sergilemesine vesile olan Atçı Gençlikspor bünyesinde barındırdığı Yetenekli sporcuları Ziraat Bankası gibi dev takımlara da kazandırmanın mutluluğunu yaşamıştı. Erkek Takımını 2. Lige taşıyan Atçı Gençlikspor ekibi ligde de tarih yazıp Kahramanmaraş’ın adını ülke geneline zikrettirecek. 

    Yorumlar

GAZETE MANŞETLERİ

HAVA DURUMU

Görüntülemek istediğiniz ili seçiniz:

EN ÇOK YORUMLANANLAR

BUGÜN

BU HAFTA

BU AY

ARŞİV