11 Aralık 2018 Salı

TVF Erkekler Voleybol 1.Ligi başladı

TVF Erkekler Voleybol 1.Ligi'nde 2018 - 2019 sezonu 6 Ekim Cumartesi günü oynanan maçlarla başladı.

07 Ekim 2018 Pazar 08:06
TVF Erkekler Voleybol 1.Ligi başladı
TVF Erkekler Voleybol 1.Ligi'nde 2018 - 2019 sezonu 6 Ekim Cumartesi günü oynanan maçlarla başladı. A ve B Gruplarında toplam 28 takımın mücadelesinde toplam 13 karşılaşma oynandı. Oynanan maçların yedisinde ev sahibi ekipler galip gelriken, 6 karşılaşmada konuk ekipler deplasman galibiyeti ile sezona başladılar. Beş karşılaşma 3-2 sonuçlanırken, 7 karşılaşmalarda galip gelen takımlar 3 puan almış oldular. 
Payas Belediyesi 2011 - Haliliye Belediyespor maçı ise ev sahibi ekibin lisans bedellerini yatıramaması sebebiyle oyuncularının maça çıkamaması sebebiyle oynanamadı.

TVF Erkekler Voleybol 1. Ligi'nde ilk haftada gruplarda alınan sonuçlar şöyle:


TVF Erkekler Voleybol 1.Ligi A Grubu 1. Hafta
Anadolu Üniversitesi: 3  Konya BŞ Belediyespor: 0
TFL ALTEKMA: 3 Bornova Anadolu Lisesi: 0
Eğirdir Elma Spor: 2 TOFAŞ Spor: 3
Beşiktaş: 3  Bigadiç Belediyespor: 0
Seydişehir Bld. Sanayi Spor: 2  İstanbul BŞ Belediyespor: 3
Milas Belediyespor: 2  Bursa BŞ Belediyespor: 3
Alanya Belediyespor: 3 Düzce Belediyespor:1
TVF Erkekler Voleybol 1.Ligi B Grubu 1. Hafta
Torul Gençlerbirliği: 2 Palandöken Belediyespor: 3
Niksar Belediyespor: 1 Bulancak Bld. Betonspor: 3
Ziraat Bankası: 0 Solhan Spor: 3
Hatay BŞ Belediyespor: 3 Malatya BŞ Belediyespor: 1
Payas Belediyesi 2011:  Haliliye Belediyespor:  HÜKMEN galip
Akkuş belediyespor: 3  Sorgun Belediyespor: 2
Fındıklı Spor: 3 Sungurlu Belediyespor: 0


TVF Erkekler Voleybol 1.Ligi'nde 2. Hafta maçları 13 Ekim Cumartesi günü oynanacak. haftanın maç programı şöyle:

A Grubu

YER SAAT A TAKIMI B TAKIMI
Balıkesir (Bigadiç) 14:00 Bigadiç Bld. TFL Altekma
Bursa (Cengiz Göllü) 14:30 Bursa B.Şehir Bld. Beşiktaş
Bursa (Cengiz Göllü) 16:30 Tofaş Spor Milas Bld.
Düzce (18 Temmuz) 14:00 Düzce Bld. Eğirdir Elma
İstanbul (Hidayet Türkoğlu) 14:00 İstanbul BBSK Anadolu Üniversitesi
İzmir (Atatürk Voleybol Salonu) 15:00 Bornova Anadolu Lisesi Seydişehir Bld. Sanayispor
Konya (Kongre - Yan Salon) 13:00 Konya B.Şehir Bld. Alanya Bld.

B Grubu


YER SAAT A TAKIMI B TAKIMI
Bingöl (Solhan) 14:00 Solhan Spor Payas Bld. 2011
Çorum (Sungurlu - Mahmut Atalay) 13:00 Sungurlu Bld. Hatay B.Şehir Bld.
Erzurum (R. T. Erdoğan) 14:00 Palandöken Bld. Akkuş Bld.
Giresun (19 Eylül) 13:00 Bulancak Bld. Beton Spor Ziraat Bankası
Malatya (Merkez) 14:00 Malatya B.Şehir Bld. TKD Kuzey Enerji G.Hane Torul Gençlik
Şanlıurfa (11 Nisan) 14:00 Haliliye Bld. Fındıklı Spor
Yozgat (Rıza Kayaalp) 13:00 Sorgun Bld. Niksar Bld.


Anahtar Kelimeler: TVF Erkekler Voleybol 1.Ligi

Paykasakarti.net| paykasa kart al, paykasa satın al, ucuz paykasa, paykasa fiyatları, paykasa nedir, paykasa al, paykasa bayi, istanbul paykasa, ankara paykasa, adana paykasa

    Yorumlar

GAZETE MANŞETLERİ

HAVA DURUMU

Görüntülemek istediğiniz ili seçiniz:

EN ÇOK YORUMLANANLAR

BUGÜN

BU HAFTA

BU AY

ARŞİV