16 Aralık 2018 Pazar

Artvin'de Kar Voleybolu heyecanı artıyor

Artvin Belediyesi ve TVF işbirliğiyle meşe, çam ve köknar ormanlarıyla çevrili bin 200 rakımlı Artvin Kafkasör yaylasında düzenlenecek olan şampiyona hakkında açıklamalarda bulunan Artvin Belediye Başkanı Kocatepe,organizasyonun kalıcı olması için çaba gösterdiklerini belirtti. Türkiye Şampiyonası için başvurular 1 Şubat Perşembe günü mesai bitimine kadar yapılacak.

05 Ocak 2018 Cuma 08:45
Artvin'de Kar Voleybolu heyecanı artıyor
 Artvin Belediyesi ve Türkiye Voleybol Federasyonu tarafından organize edilen Kar Voleybolu Türkiye Şampiyonası 09-11 Şubat 2018 tarihlerine Kafkasör yaylasında yapılacak.

 Artvin Belediyesi ve TVF işbirliğiyle meşe, çam ve köknar ormanlarıyla çevrili bin 200 rakımlı Artvin Kafkasör yaylasında düzenlenecek olan şampiyona hakkında açıklamalarda bulunan Başkan Kocatepe, Artvin Belediyesi olarak doğa cenneti Kafkasör’de yine bir ulusal organizasyona ev sahipliği yapmanın gururunu yaşadıklarını kaydetti.

Kocatepe, bu yıl 6-7 Ocak’ta Kafkasör Yaylası’nda kar voleybolu sezonunun açılışına ev sahipliği yapacaklarını fakat kar yağışı beklenen seviyede olmadığından organizasyonun 9-11 Şubat 2018’e ertelendiğini belirtti.

Bu organizasyona Artvin’den bir erkek ve bir kadın takımı katılacağını aktaran Kocatepe, şampiyonada birinci olan takımların Avusturya’nın Wagrain-Kleinarl/Flachau Kayak Merkezi’nde 23-25 Mart 2018 tarihlerinde düzenlenecek, toplamda 20 bin avro para ödüllü 2018 CEV Kar Voleybolu Avrupa Şampiyonası’na doğrudan katılım hakkı kazanacağını söyledi.

Artvin’i spor şehri yapma yolunda her türlü girişimde bulunduklarını ifade eden Kocatepe, “Artvin’de vatandaşlarımızın sosyal aktivitelerimiz yok dememeleri için elimizden geldiğince çalışıyoruz. Bu organizasyonun kalıcı olabilmesi için federasyon yetkililerine yoğun katılım olacağının sözünü verdik. 9-11 Şubat 2018’de tüm hemşerilerimizi Kafkasöre bekliyoruz.” diye konuştu.

Türkiye Şampiyonası için başvurular 1 Şubat Perşembe günü mesai bitimine kadar yapılacak.

Anahtar Kelimeler: TVF, Kar Voleybolu

    Yorumlar

GAZETE MANŞETLERİ

HAVA DURUMU

Görüntülemek istediğiniz ili seçiniz:

EN ÇOK YORUMLANANLAR

BUGÜN

BU HAFTA

BU AY

ARŞİV