26 Eylül 2018 Çarşamba

Avusturya'da Kar Voleybolu

Kar Voleybolu Plaj Voleybolu İle Yükseliyor

07 Ekim 2017 Cumartesi 06:21
Avusturya'da Kar Voleybolu

Avusturya'da plaj voleybolunun popülerliği geçtiğimiz hafta oldukça arttı. A1 tarafından organize edilen 2017 FIVB Dünya Şampiyonaları’nın sekiz gününün tamamında tutkulu Viyana plaj voleybol hayranları merkez ve yan kortları doldurdu.

Git gide artış gösteren bu popülerite ülkede kar voleybolunun farkındalığına da neden oldu. FIVB Voleybol Your Way sahaları, kar voleybolunda farklı bir düzene sahiptir. Alan beyaz balonlarla süslendi ve öğleden sonra halk oynamaya ve onlarla eğlenmeye davet edildi.

Geçen Mart ayında, Avusturya ü gün süreyle FIVB Volleyball Your Way Kar Festivali’ne ev sahipliği yapmıştı. Bunu Wagrain-Kleinar Alp yamaçlarında 11 ülkenin temsil ettiği bir turnuva izledi.

Bu kısa süre önce Kış Olimpiyatları programının bir parçası haline getirmenin nihai amacı ile dünyada bu sporu teşvik etmek için yakın zamanda FIVB tarafından düzenlenen çeşitli etkinliklerden biriydi.

Anahtar Kelimeler: Avusturya

Paykasakarti.net| paykasa kart al, paykasa satın al, ucuz paykasa, paykasa fiyatları, paykasa nedir, paykasa al, paykasa bayi, istanbul paykasa, ankara paykasa, adana paykasa

    Yorumlar

GAZETE MANŞETLERİ

HAVA DURUMU

Görüntülemek istediğiniz ili seçiniz:

EN ÇOK YORUMLANANLAR

BUGÜN

BU HAFTA

BU AY

ARŞİV