19 Ağustos 2019 Pazartesi

CEV Kar Voleybolu Şampiyonası Eurosport'ta

CEV Avrupa Kar Voleybolu Şampiyonası Tüm Dünyaya Yansıtılacak

22 Mart 2018 Perşembe 15:46
CEV Kar Voleybolu Şampiyonası Eurosport'ta

Avusturya Wagrain / Kleinarl & Flachau’da gerçekleşecek olan ilk CEV Avrupa Kar Voleybol Şampiyonası, Eurosport 2 ve ulusal yayın kuruluşu ORF Sport + tarafından yayınlanacak ve Avrupa ile tüm dünyaya bu yeni spor dalına olan artan ilgisini yansıtacak.

23 - 25 Mart tarihleri arasında gerçekleşecek olan şampiyonaya, Avusturya Voleybol Federasyonu ve Chaka2 organizatörlük yapacak ve CEV tarafından destek verilecek. Şampiyonada Avrupa'nın en iyi 24 erkek ve en iyi 24 bayan takımı mücadele edecek. FIVB, bu yeni disiplinin ilk resmi Avrupa Şampiyonası’nı tamamen destekliyor.

Pazar günkü maçlar, finaller ile ORF Sport + 'da canlı olarak yayınlanacak ve ardından Pazar akşamı Eurosport 2'de yayınlanacak ve pazartesi sabahı tekrarlanacak. Yayın 20 farklı dilde 52 ülkede 80 milyon haneye ulaşacak. Finaller, Asya Pasifik'teki ülkelere Eurosport tarafından 17 ülkeye ve 12 milyon eve ulaşacak. Merkez korttan maçların canlı akışı, CEV’in YouTube kanalı ve Facebook Snow Voleybol sayfasında cumadan pazara sunulacak.

Kar Voleybolu, bu yıl sadece kendi Ulusal Şampiyonalarına ev sahipliği yapan Avrupa'da 17 Ulusal Federasyon ile hızla büyüyor. FIVB ve CEV, dünyanın bir numaralı aile sporu olması, sporun her yaştan ve arka plandaki insanlara mümkün olduğu kadar erişilebilir olmasını sağlamayı amaçladığından Kar Voleybolu’nu geliştirmek için çok çalışmıştır. PyeongChang 2018 Kış Olimpiyat Oyunları sırasında hem FIVB hem de CEV, sporun tanıtımı için Avusturya Evi'ndeki Kar Voleybol Gecesi'ne ev sahipliği yapmak için birlikte çalışmışlardı.


    Yorumlar

GAZETE MANŞETLERİ

HAVA DURUMU

Görüntülemek istediğiniz ili seçiniz:

EN ÇOK YORUMLANANLAR

BUGÜN

BU HAFTA

BU AY

ARŞİV