23 Mayıs 2019 Perşembe

İlk Şampiyona Büyük Bir Kitleye Ulaştı

2018 CEV Kar Voleybolu Avrupa Şampiyonası Tarihe Geçti

01 Nisan 2018 Pazar 06:48
İlk Şampiyona Büyük Bir Kitleye Ulaştı

2018 CEV Kar Voleybolu Avrupa Şampiyonası hem tarihe geçti hem de birçok açıdan gerçekten unutulmaz bir şampiyona oldu. Kar Voleybolu nun  gerçek doğum yeri olan Wagrain-Kleinarl'da düzenlenen etkinlik, canlı yayın ve CEV sosyal medya kanallarında yayınlanarak şampiyonanın  yüz binlerce görüntüye ulaşmasıyla çok etkileyici medya ve TV yayınlama sonuçları kaydetti. Bunun için FIVB, CEV, Eurosport Avrupa yayın için tarihi bir anlaşmaya aracılık etmek için yakın işbirliği içinde çalışmışlar ve sonuç olarak promosyonlar ve altın madalya eşleşmelerinin gecikmeli olarak iletilmesi gibi anlarla Avrupa çapında 5,5 milyon kişiyle bağlantı kurulması sağlandı.

TV spotları tek başına beş milyondan fazla izlendi ve böylece 2,9 milyondan fazla izleyiciye ki KarVoleybolu için gerçekten dikkat çekici bir kitleye ve ilk kez bir kıta şampiyonasını ulaştırdı.

Pazar öğleden sonra, Eurosport 2 bir snooker yarışmasının canlı yayını sırasında tanıtım filmlerinden birini yayınladı. Avrupa'nın bir numaralı sportif reklamı, bir kerede 495.000 kadar etki yarattı.

Buna ek olarak, Avrupalı bir seyirci, Avusturya Alpleri'ndeki şamiyonaya tanık olma fırsatı buldu, çünkü Eurosport Asya-Pasifik 26 Mart'ta altın madalya maçlarını yayınladı.

Rakamlar FIVB ve CEV'nin yanı sıra Wagrain-Kleinarl'da düzenlenen tarihi Kar Voleybolu partisinin organizatörler için de son derece olumlu sonuçlandığını gösterdi ve bu genç, taze gerçekten de enerjik spor için önemli bir ilgi olduğunu gösteriyor. Bütün bunlardan dolayı, FIVB ve CEV iyi bir işbirliği ortaya koyan Eurosport'a Kar Voleybolunun bu kadar büyük bir kitleye sunduğu için teşekkür ediyor. 

    Yorumlar

GAZETE MANŞETLERİ

HAVA DURUMU

Görüntülemek istediğiniz ili seçiniz:

EN ÇOK YORUMLANANLAR

BUGÜN

BU HAFTA

BU AY

ARŞİV