21 Mart 2019 Perşembe

Kar üstünde 400 takım

Mizuno Kar Voleybolu Maratonu Başladı

20 Şubat 2019 Çarşamba 06:00
Kar üstünde 400 takım
Mizuno Kar Voleybolu Maratonu'nun ilki İtalya'nın Moena kentinde gerçekleşirken Snow Volley Italia işbirliği ile turnuvaya yüzlerce takım katıldı. Olumlu hava ve kar koşulları sayesinde, etkinlik hem oyuncular hem de hayranlar için büyük bir başarıyla gerçekleşti. 

Üç günlük bir yarışmanın ardından Romana Jurenkova ve Kristina Harmanova 2x2 kadın turnuvasını kazandı. Erkekler 2x2'nin altın madalyası, Prato Nevoso'da Snow Volley Italia tarafından düzenlenen 2015 yılındaki ilk İtalya Kar Voleybolu Turnuvasını kazanan aynı zamanda İtalyan kar voleybolu topluluğunda çok tanınan Diego Fallace ve Joshua Kessler'e verildi.

Kessler ve takım arkadaşları Carucci ve Fallace, Sveva Capello ve Nadir Selva ile birlikte oynadıkları 3 ve 3 ve 4 ve 4 kategorilerinde de hakimiyet kurdular. Valentina Daminelli, Agata Monti ve Ilaria Locatelli'den oluşan İtalyan üçlüsü, 3x3 kadınlar turnuvasını kazanmayı başardı.

Mizuno Kar Voleybolu Maratonu, Bibione'deki ünlü Plaj Voleybolu Maratonu'nun organizatörü Raduni Sportivi tarafından ve önümüzdeki birkaç ay boyunca en iyi altı kayak merkezinde devam edecek olan resmi Acqua San Bernardo Kar Voleybolu Turu'nun durağı olarak düzenlendi. Bir sonraki durak 16-17 Şubat'ta Roccaraso'da, ardından 2-3 Mart'ta Alta Badia, 9-10 Mart'ta Zoncolan, 16-17 Mart'ta Cervinia ve final 29-31 Mart'ta Prato Nevoso'da (CN) yapılacak. Prato Nevoso'da (CN) aynı zamanda Grand Finale için, aynı zamanda 2019 CEV Kar Voleybolu Avrupa Turu'nun dördüncü durağına da ev sahipliği yaptı. Prato Nevoso, sezonun en büyük Kar voleybolu etkinliğine ev sahipliği yapacak ve bu farklı yeni sporu tanıtmak için hem kadın hem erkek hem de karışık takımlar için 2x2 ve 4x4 olarak farklı kategorilerde 400'ün üzerinde oyuncu ve 200 takım mücadele edecek.

Bu yıl Prato Nevoso'daki yarışmada, ABD’den McKibbin kardeşler gibi AVP Plaj Voleybolu oyuncuları ve uluslararası konuk yıldızları yer alacak ve geçmişte olduğu gibi, après-ski, akşam partileri, yan etkinlikler ve gece-kayağını da içerecek. 
İtalya'da Kar Voleybolu sezonu, bu yılın mutlak yeni ilavesi ve tüm Kar Voleybolu sevenler için kaçırılmayacak bir randevu olan Plan de Corones / Kronplatz'daki FIVB Kar Voleybolu Dünya Turu ile doruğa ulaşacak.

 

    Yorumlar

GAZETE MANŞETLERİ

HAVA DURUMU

Görüntülemek istediğiniz ili seçiniz:

EN ÇOK YORUMLANANLAR

BUGÜN

BU HAFTA

BU AY

ARŞİV