23 Mayıs 2019 Perşembe

Kar Voleybolunda Bir İlkin Hikayesi

Şimdi 2019 Kar Voleybolu Avrupa Şampiyonası Bekleniyor

29 Mart 2018 Perşembe 06:34
Kar Voleybolunda Bir İlkin Hikayesi

Birçok karlı zirveleri ve ikonik Salzburg Snow Space Arenası ile doğal bir zeminin yer aldığı Avusturya Alpleri'nde gerçekten tarihi bir hafta sonu oldu ve ilk defa düzenlenen CEV Kar Voleybolu Avrupa Şampiyonası için ideal bir mekan oldu. Pazar günü 18 ülkeden en fazla 24 takımın yarıştığı yarışma, ideal hava koşullarında sonlandı. Erkekler ve bayanlarda, Rus ve Litvanya takımları ilk Avrupa Şampiyonu olma nuruna sahip oldular. Bu henüz son derece yeni ve enerjik spor için rekor bir kalabalık oluştu.

CEV, Avusturya Voleybol Federasyonu ve Chaka 2 organizatörlüğünde tarihe geçecek üç gururlu güne imza attılar. Ayrıca bu hedefe ulaşmak için kar voleybolunun gerçek doğum yerinden daha iyi bir yer olamazdı. . Wagrain, on yıl önce yapılan ilk Kar Voleybolu gösteri maçına ev sahipliği yapmıştı ve CEV, 2016'da ilk kez bir Avrupa Turunu gerçekleştirdikten sonra, bir rüyayı sonunda gerçekleştirdi.

Rakamlar gerçekten etkileyici idi, CEV tarafından sosyal medyada yayınlanan canlı akış ve #SnowTime günlük gösterisi için yüz binlerce görüntüleme yapıldı, bu esnada TV istasyonları, 19 Avrupa ülkesi ile dünya genelinde ve aynı zamanda Eurosport Asya Pasifik ile kurulan ortaklık aracılığıyla rekabeti yayınladılar.

Turnuvanın seviyesi inanılmaz derecede yüksek di vePazar günü, seyirciye heyecan verici ralliler sunan madalya maçları oynandı. Böylece katılımcılara enerji katıyor ve ilk kez karda oynanan bir voleybol maçı izleyenlere ilham veriyordu.

Böylece 2018 Kar Voleybolu sezonu, tarihe geçecek bir şekilde sona erdi ancak oyuncular ve taraftarlar, Wagrain'de yarışan birçok yıldızla birlikte 2019 sezonunu dört gözle beklemeye başladılar.

    Yorumlar

GAZETE MANŞETLERİ

HAVA DURUMU

Görüntülemek istediğiniz ili seçiniz:

EN ÇOK YORUMLANANLAR

BUGÜN

BU HAFTA

BU AY

ARŞİV