19 Ekim 2018 Cuma

Kar Voleybolunda Final günü

Artvin Belediyesi ev sahipliğinde Türkiye Voleybol Federasyonu (TVF) tarafından bu yıl ilk kez düzenlenen Kar Voleybolu Türkiye Şampiyonası, 1250 rakımlı Kafkasör Yaylası'nda Belediye Başkanı Mehmet Kocatepe’nin servis atışıyla başladı.

11 Şubat 2018 Pazar 08:54
Kar Voleybolunda Final günü
Artvin Belediyesi ev sahipliğinde Türkiye Voleybol Federasyonu (TVF) tarafından bu yıl ilk kez düzenlenen Kar Voleybolu Türkiye Şampiyonası, 1250 rakımlı Kafkasör Yaylası'nda Belediye Başkanı Mehmet Kocatepe’nin servis atışıyla başladı.

 
Kadınlar ve erkekler kategorisinde yarı finale kalan takımlar, 10 Şubat Cumartesi günüoynanan ana tablo karşılaşmaları sonucunda belli oldu.
 

TVF Kar Voleybolu Türkiye Şampiyonası'nda kadınlar ve erkekler kategorilerinde toplam 20 karşılaşmanın oynandığı 10 Şubat Cumartesi günü sonuçları şöyle;


KADINLAR KATEGORİSİ
MAÇ & SONUÇ SETLER
Öykü Kamuran Keskin / Aysu Ceylan 2-0 Songül Yıldırım / Kader Yıldırım 11-6, 9-0
Açelya Yalçınkaya / Bengisu Küpeli 1-2 Aslı Korkmaz / Merve Uzun 11-8, 7-11, 8-11
Aleyna Vence / Buğra Eryıldız 2-0 Öykü Kamuran Keskin / Aysu Ceylan 11-1, 11-8
Aslı Korkmaz / Merve Uzun 0-2 Belinay Sarı / Remziye Başak Uyanık 10-12, 4-11
Songül Yıldırım / Kader Yıldırım 2-1 Aslı Korkmaz / Merve Uzun 13-11, 8-11, 11-8
Açelya Yalçınkaya / Bengisu Küpeli 0-2 Öykü Kamuran Keskin /Aysu Ceylan 5-11, 3-11
Aleyna Vence / Buğra Eryıldız 2-0 Songül Yıldırım / Kader Yıldırım 11-2, 11-8
Belinay Sarı / Remziye Başak Uyanık 0-2 Öykü Kamuran Keskin / Aysu Ceylan 10-12, 8-11
ERKEKLER KATEGORİSİ
MAÇ & SONUÇ SETLER
Deniz Dağıstanlı / İlkay Kibar 2-0 İsmail Serkan Temelkaya / Mehmet Karaşah 11-7, 11-6
Cüneyt Yılmaz / Mustafa Korkmaz 0-2 Abdulvahap Koçoğlu / Utku Mustafa Zobu 5-11, 6-11
Murat Giginoglu / Hasana Hüseyin Mermer 2-0 Deniz Dağıstanlı / İlkay Kibar 11-7, 11-3
Yusuf Özdemir / Ali Cebeci 2-0 Yusuf Arslaner / Aktan Hangişi 11-6, 11-8
Emre Aydın / Murat Sarı 0-2 Ali Berke Sağır /Sefa Urlu 7-11, 8-11
İsmail Serkan Temelkaya / Mehmet Karaşah 2-0 Emre Aydın / Murat Sarı 11-6, 11-7
Murat Giginoğlu / Hasan Hüseyin Mermer 2-0 Abdulvahap Koçoğlu / Utku Mustafa Zobu 11-6, 11-7
Yusuf Özdemir / Ali Cebeci 2-0 Ali Berke Sağır / Sefa Urlu 12-10, 11-4
Deniz Dağıstanlı / İlkay Kibar 2-0 Cüneyt Yılmaz / Mustafa Korkmaz 11-9, 11-8
Yusuf Arslaner / Aktan Hangişi 0-2 İsmail Serkan Temelkaya / Mehmet Karaşah 6-11, 3-11
Ali Berke Sağır / Sefa Urlu 2-0 Deniz Dağıstanlı / İlkay Kibar 11-7, 11-4
Abdulvahap Koçoğlu / Utku Mustafa Zobu 0-2 İsmail Serkan Temelkaya - Mehmet Karaşah  
 

Bu sonuçların ardından Songül Yıldırım / Kader Yıldırım,  Belinay Sarı / Remziye Başak Uyanık, Aleyna Vence / Buğra Eryıldız ve Öykü Kamuran Keskin / Aysu Ceylan takımları, kadınlar kategorisinde yarı finale kalan ekipler oldular.

Bu sonuçların ardından Murat Giginoğlu / Hasan Hüseyin Mermer,  Ali Berke Sağır / Sefa Urlu,  Yusuf Özdemir / Ali Cebeci ve İsmail Serkan Temelkaya - Mehmet Karaşah takımları, erkekler kategorisinde yarı finale kalan ekipler oldular.

 

Anahtar Kelimeler: TVF, Kar Voleybolu, Artvin

Paykasakarti.net| paykasa kart al, paykasa satın al, ucuz paykasa, paykasa fiyatları, paykasa nedir, paykasa al, paykasa bayi, istanbul paykasa, ankara paykasa, adana paykasa

    Yorumlar

GAZETE MANŞETLERİ

HAVA DURUMU

Görüntülemek istediğiniz ili seçiniz:

EN ÇOK YORUMLANANLAR

BUGÜN

BU HAFTA

BU AY

ARŞİV