21 Temmuz 2019 Pazar

Kar Voleybolunda Moskova'da Kort Dışında Parti

Moskova’daki Kar Voleybolu Turnuvası Gerçek Bir Parti Gibi Oldu

27 Aralık 2018 Perşembe 16:38
Kar Voleybolunda Moskova'da Kort Dışında Parti
 Geçtiğimiz hafta Moskova'da düzenlenen tarihi Kar Voleybolu turnuvası sadece Avrupa'daki ve denizaşırı ülkelerdeki en iyi kar voleybolu oyuncularını içeren bir yarışma değildi. Organizatörler sadece bir spor etkinliğinden çok daha fazlasını sunmak istiyorlardı ve turnuvayı kış, Kar Voleybolu ve Noel kutlamasını içeren gerçek bir parti haline getirdiler. 

Bu yüzden bazı yakın skorlu ve heyecan verici maçların yanı sıra oyuncular ve taraftarlar, Rusya'daki Kar Voleybolu tarihini anlatan gerçekten eşsiz bir fotoğraf sergisi de dahil olmak üzere birçok yan etkinliğin tadını çıkardılar.

Rus Noel Baba Dedektif Moroz veya Peder Frost ve onun üvey kızı Snegoruchka, Rusya'nın başkentindeki ikonik Vodny stadyumunda düzenlenen yarışmayı takiben taraftarlara hediye dağıtmaktan sorumluydular.

Yerel zanaatkârların, kış temasına odaklanan ev yapımı ürünlerini sergiledikleri bir sergi de düzenlendi. Oyuncular ve taraftarlar dondurucu soğuğa dayanırlarken, organizatörler tribünlerdekilere ve kar üzerinde mücadele eden oyunculara sıcak içecekler sundular. Rus geleneklerinde var olan doğrudan suyu ısıtmak ve kaynatmak için kullanılan bir konteyner olan semaverden sıcak çay alabildiler. İki büyük semaver, Rus başkentindeki zorlu hava koşullarına dayanmaları için sıcak çay alabilmeleri ve Kar Voleybolu partisinin tadını sonuna kadar çıkarmaya devam etmeleri için hazırdı.

Anahtar Kelimeler: CEV Kar Voleybol Avrupa Turu

    Yorumlar

GAZETE MANŞETLERİ

HAVA DURUMU

Görüntülemek istediğiniz ili seçiniz:

EN ÇOK YORUMLANANLAR

BUGÜN

BU HAFTA

BU AY

ARŞİV