22 Nisan 2019 Pazartesi

Kardan Tribünler

Snow Space Salzburg Arena Hazırlanıyor

22 Mart 2018 Perşembe 06:25
Kardan Tribünler
Wagrain-Kleinarl ve Flachau'da düzenlenecek ilk 2018 CEV Kar Voleybolu Avrupa Şampiyonası yaklaşırken, Snow Space Salzburg Arena adını taşıyan merkez kort karlı Avusturya Alpleri'nde şekillenmeye başlıyor. Böylece tarihte ilk kez bir voleybol olayı böyle yüksek standartta bir mekanda gerçekleşecek. 

Alman Schneestern firmasından dört kişilik bir ekip, kardaki mekanı zarifçe oyuyor. Cumadan beri çok çalışıyorlar ve Salı günü projelerini tamamlamayı umuyorlar.Mekan, 23 Mart Cuma günü #EuroSnowVolley 'in başlangıcında hazır olacak.

Bir kar kedisi, bir kar ekskavatörü, bir kar üfleyici ve Avusturya'nın yasal çerçevesinin gerekliliklerini karşılamak için gereken tüm hassasiyeti ile 1.500 metreküp kar taşıyacak çeşitli araçlar kullanıyorlar. Ancak aynı zamanda estetik olarak, bu tarihi Avrupa Şampiyonasını bekleyen binlerce kişi (oyuncu, resmi ve seyirci) unutulmuyor.

Schneestern, kayak ve snowboard etkinlikleri için spor arenaları oluşturma konusunda uzman bir firma. En son olarak, PyeongChang 2018'de Olimpiyat eğimli alanları düzenlediler. Normalde seyirci stantlarını inşa etmek için metal iskele kullanırlar, ama bu kez 600 kişilik bir oturma kapasitesine sahip olan tribünler kardan yapılacak ve Snow Space Salzburg Arena'ya modern ama yine de masalsı bir görünüm kazandıracak.

 

    Yorumlar

GAZETE MANŞETLERİ

HAVA DURUMU

Görüntülemek istediğiniz ili seçiniz:

EN ÇOK YORUMLANANLAR

BUGÜN

BU HAFTA

BU AY

ARŞİV