26 Haziran 2019 Çarşamba

Kural Değişimine Uyum Nasıl Olacak

Moskova'da Tarihi Kar Voleybolu Etkinliği İçin Geri Sayım Başladı

21 Aralık 2018 Cuma 06:37
Kural Değişimine Uyum Nasıl Olacak
Moskova'daki CEV Kar Voleybol Avrupa Turu organizatörleri, Rusya'nın başkentinde tarih sahnesine çıkmak için en iyi şekilde hazırlamak amacı ile çok çalışıyorlar. 2.600 koltuk kapasiteli Vodny stadyumunun merkez kortu, şimdiye kadar bir Kar Voleybolu yarışmasına ev sahipliği yapmış en büyük mekânı oluşturuyor. Sonuç olarak, Rus başkentindeki Avrupa Turu etkinliği özel olacak.

Hava koşulları da organizatörlerin yanında. Sıcaklıklar 0 ° C'nin altına düştü ve saha personeli, üst düzey bazı Kar Voleybolu oyuncularının önümüzdeki hafta perşembeden cumartesiye kadar gerçekleştireceği performanslar için yapay ve doğal karların eşit bir karışımı üzerinde çalışıyorlar.

Avrupa Voleybolunun “dijital evi”, yani EuroVolleyTV, 22 Aralık Cumartesi günü gerçekleşecek tüm yarı final ve madalya maçlarını yayınlayacak.

Moskova’daki etkinlik, pek çok açıdan gerçekten tarihi bir nitelik taşıyacak ancak özellikle ilk kez filenin her iki tarafında da üç er oyuncunun olması ilginç olacak. Avrupa şampiyonu Rus Ruslan Daianov ve Polonya'nın “Kar Kralı” Michal Matyja'nın gibi bazı tecrübeli Kae Voleybolu oyuncuları bu büyük değişikliğe uymak zorunda kalacaklar.
Ekiplerin bu formatta nasıl performans göstereceklerini görmek ilginç olacak. Moskova etkinliğinin beklentisi yurtdışında da etkisini gösteriyor ve özellikle 2008 Olimpiyat şampiyonluğundan beri voleyboldan ayrılmış olan Lloy Ball, Moskova’da kar üzerindeki yeteneklerini test edecek.

 

Anahtar Kelimeler: CEV Kar Voleybol Avrupa Turu

    Yorumlar

GAZETE MANŞETLERİ

HAVA DURUMU

Görüntülemek istediğiniz ili seçiniz:

EN ÇOK YORUMLANANLAR

BUGÜN

BU HAFTA

BU AY

ARŞİV