16 Ocak 2019 Çarşamba

Merhaba Kar Voleybolu

Bosna Hersek’te Kar Voleybolu Turnuvası

09 Şubat 2018 Cuma 06:49
Merhaba Kar Voleybolu
Novi Grad kentinin voleybol kulübü "Smeč", 4 Şubat Pazar günü bir Kar Voleybolu turnuvası düzenledi. Turnuva, Bosna-Hersek'in batısında yer alan Kozara dağında gerçekleşti ve "Kozara'da Kış Günleri" olarak bilinen yıllık etkinlik programında yer aldı. Bu turnuva, Bosna-Hersek'te düzenlenen ilk Kar Voleybolu yarışmasıydı. 

Etkinliğe beş kulüpten 56 kadar voleybol oyuncusu katıldı, U16 - U18 yaş gruplarında ve üst düzey kadın takımlarında yarışmaya katıldılar. . Bosna-Hersek takımlarına ilaveten, Avusturya'dan bir kulüp de turnuvaya katıldı. Katılımcılar, resmi CEV Kar Voleybolu Yönetmeliği uyarınca maçlarda mücadele ettiler ve katılan tüm izleyiciler, yarışmanın yanında düzenlenen bir dizi yan etkinliklerle iyi zaman geçirdiler.

Katılımcılar ayrıca yerel spesiyaliteleri tatma, kültürel ve sanatsal derneklerin performanslarını takip etme fırsatı buldular. Turnuvanın ardından, en iyi oyunculara ödüller, diplomalar ve diğer değerli hediyeler verildi.

Bosna Hersek Voleybol Federasyonu, voleybol kulüpleriyle işbirliği içinde oyunun gelişimi, daha spesifik olarak Kar Voleybolu için gelecekte de benzer etkinlik ve yarışmaları düzenlemeye devam etmeye karar verdi.

Anahtar Kelimeler: Bosna Hersek

    Yorumlar

GAZETE MANŞETLERİ

HAVA DURUMU

Görüntülemek istediğiniz ili seçiniz:

EN ÇOK YORUMLANANLAR

BUGÜN

BU HAFTA

BU AY

ARŞİV