23 Mayıs 2019 Perşembe

Slovak Smahel'in Kar Voleybolu Aşkı

Martin Smahel Bir Voleybolcudan Çok Daha Fazlası

25 Mart 2018 Pazar 12:44
Slovak Smahel'in Kar Voleybolu Aşkı
Wagrain-Kleinarl'da gerçekleşen tarihi #EuroSnowVolley, gerçekleştiği gerçekten pitoresk ve doğal ortamda birçok oyuncuya hizmet veriyor ve aynı zamanda kendi hikayelerini paylaşacakları bir ortam meydana getiriyor. Slovakya’nın Kar Voleybolu ulusal şampiyonu Martin Šmahel kesinlikle ilginç biri. 35 yaşındaki Šmahel bir voleybol oyuncusu, TV sunucusu, gurur duyulan bir baba ve çok daha fazlası. 

2008 yılında Slovakya’da Yılın Oyuncusu seçilen Šmahel, birkaç hafta önce Kar Voleybolu’nu denemeye karar verdi ve en sonunda Michal Kollar ile birlikte Strbske Pleso'nun ikonik kayak atlama tepelerinin dibinde düzenlenen ulusal şampiyonada altın madalya kazandı.

Šmahel sadece bir voleybol oyuncusu ya da bir sporcudan daha fazlasıdır. Slovakya'ya geri döndüğünde, bir dizi gösteriye ev sahipliği yapıyor ve 15 yıl boyunca kişisel bir antrenör olarak çalışıyor.

Šmahel ve partneri Kollar, her iki grup maçını da kaybettiler ve EuroSnowVolley macerası onlar için erkenden sona erdi. Bu başarısızlıklarına rağmen, Martin kesinlikle oyuna aşık oldu.

Šmahel, oynanacak ve ilk Avrupa şampiyonlarını belirleyecek heyecan verici maçları izlemek için kalmayı planlıyor. Eve döndüğünde, #EuroSnowVolley deneyimini küçük kızı ve daha pek çok arkadaşıyla paylaşacak, böylece Slovakya Kar Voleybolunu şimdiye kadar yaptığı gibi kucaklamaya devam edecek.

    Yorumlar

GAZETE MANŞETLERİ

HAVA DURUMU

Görüntülemek istediğiniz ili seçiniz:

EN ÇOK YORUMLANANLAR

BUGÜN

BU HAFTA

BU AY

ARŞİV