25 Haziran 2018 Pazartesi

Uludağ Etabı’nda Finalistler Belli Oldu

2018 CEV Kar Voleybolu Avrupa Turu’nun dördüncü etabı, 3 Mart Cumartesi günü Uludağ’da oynanan erkekler kategorisinde klasman ve yarı final; bayanlar kategorisinde ise ana tablo ve klasman karşılaşmalarıyla devam etti.

03 Mart 2018 Cumartesi 19:55
Uludağ Etabı’nda Finalistler Belli Oldu
2018 CEV Kar Voleybolu Avrupa Turu’nun dördüncü etabı, 3 Mart Cumartesi günü  Uludağ’da oynanan erkekler kategorisinde klasman ve yarı final; kadınlar kategorisinde ise ana tablo ve klasman karşılaşmalarıyla devam etti. 

2018 CEV Kar Voleybolu Avrupa Turu Uludağ Etabı’nda üçüncü gün alınan sonuçlar şöyle;

 

KADINLAR

 

1.TUR


Açelya Yalçınkaya/Bengisu Küpeli (Türkiye) – Poszmikova/Jurenkova (Slovakya): 0-2 (3-11, 2-11)

 

2.TUR


Buğra Eryıldız/Aleyna Vence (Türkiye) –  Petrosanu/Alexandru (Romanya): 2-0 (11-4, 11-5)


Poszmikova/Jurenkova (Slovakya) –  Syrtseva/Khakimzanova (Rusya):  2-1 (7-11, 11-7, 11-9)

 

3.TUR


Buğra Eryıldız/Aleyna Vence (Türkiye) – Poszmikova/Jurenkova (Slovakya): 2-1 (7-11, 11-5, 11-7)


Knoblochova/Dostalova (Çekya) – Dabizha/Dayanova (Rusya): 2-1 (8-11, 11-9, 12-10)

 

7.LİK KLASMAN MAÇLARI


Eliza/Tsotsonava (Gürcistan) – Syrtseva/Khakimzanova (Rusya): 0-2 (11-13, 4-11)


Rojda Bektaş/Bensu Başak Engin (Türkiye) –  Belinay Sarı/Remziye Başak Uyanık (Türkiye): 2-1 (8-11, 11-7, 16-14)

 

9.LUK KLASMAN MAÇLARI


Açelya Yalçınkaya/Bengisu Küpeli (Türkiye) –  Rojda Bektaş/Bensu Başak Engin (Türkiye): 0-2 (3-11, 7-11)


 

Eliza/Tsotsonava (Gürcistan) – Petrosanu/Alexandru (Romanya): 2-0 (11-7, 11-7)


Aysu Ceylan/Kamuran Öykü Keskin (Türkiye) – Syrtseva/Khakimzanova (Rusya): 0-2 (9-11, 6-11)

 

Bu sonuçların ardından; millilerimiz Buğra Eryıldız/Aleyna Vence ve Çekya’dan Knoblochova/Dostalova çifti yarı finale yükseldi. Millerimiz Buğra Eryıldız/Aleyna Vence‘nin yarı finaldeki rakibi Dabizha/Dayanova (Rsuya) – Syrtseva/Khakimzanova (Rusya) eşleşmesinin galibi olacak.

 

Çekya’dan Knoblochova/Dostalova çiftinin ise yarı finaldeki rakibi, Rojda Bektaş/Bensu Başak Engin (Türkiye) – Poszmikova/Jurenkova (Slovakya) eşleşmesinin galibi olacak.

 

ERKEKLER

 

3.TUR


Bykanov/Hudyakov (Rusya) – Matyja/Janiak (Polonya): 2-0 (11-5, 11-8)


Daianov/Myskiv (Rusya)  – Golovin/Durnin (Rusya): 2-1 (14-12, 9-11, 11-6)

 

5.LİK KLASMAN MAÇLARI


Bogatov/Rakusov (Rusya) – Golovin/Durnin (Rusya): 2-0 (12-10, 11-8)


Sefa Urlu/Ali Berke Sağır (Türkiye) –  Matyja/Janiak (Polonya): 1-2 (11-7, 11-13, 6-11)

 

YARI FİNALLER


Bykanov/Hudyakov (Rusya) – Bogatov/Rakusov (Rusya): 2-0 (11-8, 11-7)


Daianov/Myskiv (Rusya) – Matyja/Janiak (Polonya): 2-0 (11-6, 11-9)

 

Bu sonuçların ardından erkekler kategorisinde Rusya’dan Bykanov/Hudyakov ile Daianov/Myskiv ikilisi adlarını finale yazdıran takımlar oldular. 
Anahtar Kelimeler: CEV, Kar Voleybolu, Snow Volley

Paykasakarti.net| paykasa kart al, paykasa satın al, ucuz paykasa, paykasa fiyatları, paykasa nedir, paykasa al, paykasa bayi, istanbul paykasa, ankara paykasa, adana paykasa

    Yorumlar

GAZETE MANŞETLERİ

HAVA DURUMU

Görüntülemek istediğiniz ili seçiniz:

EN ÇOK YORUMLANANLAR

BUGÜN

BU HAFTA

BU AY

ARŞİV