20 Temmuz 2019 Cumartesi

A Milli Takımımız Malatya'da coşkuyla karşılandı

2019 CEV Erkekler Voleybol Altın Lig'de Slovakya ile oynayacağı maç için Malatya'ya giden A Erkek Milli Takımımız, hava alanında büyük bir coşku ile karşılandı.

06 Haziran 2019 Perşembe 06:48
A Milli Takımımız Malatya'da coşkuyla karşılandı
8 Haziran Cumartesi günü Malatya Merkez Spor Salonu'nda Slovakya ile oynayacakları 2019 CEV Erkekler Voleybol Altın Lig A Grubu dördüncü maçı için 5 Haziran Çarşamba günü şehre giden A Erkek Milli Takımımız, alanda büyük bir coşkuyla karşılandı.

TVF Malatya Voleybol İl Temsilcisi Baki Alpaslan ve Doğu ve Güneydoğu Anadolu Voleybol Hakemleri ve Gözlemcileri Federasyonu Başkanı Furkan Salduz, Yeşilyurt Belediyesi ve  Menekşe Spor Kulübü Halk oyunları ekibi tarafından uçaktan iner inmez çiçeklerle karşılanan A Erkek Milli Takımımız, hava alanı çıkışında büyük bir kalabalık ve halk oyunları ekibi ile hatıra fotoğrafı çektirdi.

A Erkek Milli Takımımız, 8 Haziran Cumartesi günü Malatya Merkez Spor Salonu'nda saat 14.00'de Slovakya ile karşılaşacak ve karşılaşma TRT Spor'dan naklen yayınlanacak.

Mücadeleyi Bulgaristan Federasyonu'nda Chavdar Marev ile Uluslararası Voleybol Hakemimiz Bülnet Bozkurt yönetecekler. Uluslararası Voleybol Hakemimiz Tuncay Kandemir de maçta Rezerv hakem olarak görev yapacak.

Anahtar Kelimeler: Filenin Efeleri, Malatya

    Yorumlar

GAZETE MANŞETLERİ

HAVA DURUMU

Görüntülemek istediğiniz ili seçiniz:

EN ÇOK YORUMLANANLAR

BUGÜN

BU HAFTA

BU AY

ARŞİV