23 Temmuz 2018 Pazartesi

Arığ: Ülkemizi en iyi şekilde temsil edeceğiz

23 Yaş Altı Erkek Voleybol Milli Takımımızın Başantrenörü Ahmet Reşat Arığ, 2017 FIVB U23 Erkekler Dünya Voleybol Şampiyonası Finalleri öncesinde açıklamalarda bulundu.

12 Ağustos 2017 Cumartesi 11:05
Arığ: Ülkemizi en iyi şekilde temsil edeceğiz
23 Yaş Altı Erkek Voleybol Milli Takımımızın Başantrenörü Ahmet Reşat Arığ,   2017 FIVB U23 Erkekler Dünya Voleybol Şampiyonası Finalleri öncesinde açıklamalarda bulundu.


23 Yaş Altı Erkek Voleybol Milli Takımımızın Başantrenörü Ahmet Reşat Arığ, “U23 Erkek Milli Takımımız hazırlıkların ilk ayağı olan Ankara’daki kampını 11 Ağustos 2017 Cuma günü itibariyle bitirmiştir. 1 Ağustos 2017 Salı günü Ankara’da, 18 kişi olarak başlayan kampımız, 5. gününde 12 kişiye indirilmiş ve şampiyonaya katılacak kadro belirlenmiştir. Şampiyonada ilk defa denenecek olan yeni kurallara uyum sağlayabilmek için 10 günlük kamp dönemimizin ilk bölümünü yeni kurallara göre değerlendirdik. Yeni kurallar takımımızı etkileyeceği gibi rakiplerimizi de etkileyecektir. Kampın 2. bölümünde ise Mısır’da (13-14 Ağustos 2017) 23 Yaş Altı Mısır Mili Takımı ile iki karşılaşma oynayarak çalışmalarımızı pekiştirmiş olacağız. Şampiyona tarihleri ile aynı zamanlara denk gelen 2017 CEV A Erkekler Avrupa Voleybol Şampiyonası Finalleri ve 2017 FIVB U19 Dünya Voleybol Şampiyonası Finalleri’ne gidecek olan birkaç oyuncumuzun bulunması ve bu oyunculardan yoksun olarak şampiyonaya gitmemiz, bizim için dezavantaj olarak gözükse de, mevcut kadromuzun da iyi bir performans göstererek başarı elde edeceğinden eminim. Kamp süresi boyunca bizlere en iyi çalışma şartlarını en iyi sağlayan başta Federasyon Başkanımız ve Federasyon yetkililerimize, ekibim ve sporcularım adına teşekkür ediyorum. İnanıyorum ki; emeklerimiz boşa çıkmayacak ve ülkemizi en iyi şekilde temsil edeceğiz“ şeklinde ifadelerde bulundu.

Paykasakarti.net| paykasa kart al, paykasa satın al, ucuz paykasa, paykasa fiyatları, paykasa nedir, paykasa al, paykasa bayi, istanbul paykasa, ankara paykasa, adana paykasa

    Yorumlar

GAZETE MANŞETLERİ

HAVA DURUMU

Görüntülemek istediğiniz ili seçiniz:

EN ÇOK YORUMLANANLAR

BUGÜN

BU HAFTA

BU AY

ARŞİV