20 Eylül 2019 Cuma

Milletler Ligi'ndeki Rakiplerimiz Belli Oldu

Filenin Sultanları’nın 2019 FIVB Voleybol Milletler Ligi’ndeki Rakipleri Belli Oldu

23 Ekim 2018 Salı 17:17
Milletler Ligi'ndeki Rakiplerimiz Belli Oldu

Bu yıl ilk kez yenilen formatıyla düzenlenen FIVB Voleybol Milletler Ligi’nde büyük bir başarıya imza atarak gümüş madalya kazanma başarısı gösteren A Bayan Milli Takımımızın, 2019 FIVB Voleybol Milletler Ligi’ndeki rakipleri belli oldu.

Millilerimiz, 2019 FIVB Voleybol Milletler Ligi’nin ilk haftasında Sırbistan, Hollanda ve Güney Kore ile; ev sahipliğimizde gerçekleşecek ikinci haftada Almanya, Japonya ve Rusya ile, üçüncü hafta da Tayland, Bulgaristan ve Dominik Cumhuriyeti ile, dördüncü haftada Çin, A.B.D. ve Polonya ile yine ev sahipliğimizde düzenlenecek beşinci ve son haftada da Belçika, İtalya ve Brezilya ile mücadele edecek.

Uluslararası Voleybol Federasyonu (FIVB) tarafından düzenlenen Voleybol Milletler Ligi, toplam 5 ayaktan oluşuyor. 5 hafta boyunca oynanan karşılaşmaların ardından genel sıralamada ilk 5’te yer alan ülkeler ve finallere ev sahipliği yapacak ülke, FIVB Voleybol Milletler Ligi Finalleri’ne katılma hakkı elde edecek. Voleybol Milletler Ligi Finalleri ise ; 3-7 Temmuz 2019 tarihleri arasında Çin’in ev sahipliğinde Nanjing şehrinde oynanacak.


 
Anahtar Kelimeler: Filenin Sultanları,

    Yorumlar

GAZETE MANŞETLERİ

HAVA DURUMU

Görüntülemek istediğiniz ili seçiniz:

EN ÇOK YORUMLANANLAR

BUGÜN

BU HAFTA

BU AY

ARŞİV