26 Ağustos 2019 Pazartesi

Şahin Çatma: Ekibim asla pes etmedi

Ülkemizi temsil ettikleri U20 Dünya Voleybol Şampiyonası’nda yer aldıkları C Grubu'nda ikinci olarak bir üst tura yükselen U20 Milli Takımımızın Baş antrenörü Şahin Çatma ve takım kaptanı Derya Cebecioğlu 3-2 kazandıkları maçın ardından açıklamalarda bulundular.

15 Temmuz 2019 Pazartesi 09:03
Şahin Çatma: Ekibim asla pes etmedi
Ülkemizi temsil ettikleri  U20 Dünya Voleybol Şampiyonası’nda yer aldıkları C Grubu'nda ikinci olarak bir üst tura yükselen U20 Milli Takımımızın Baş antrenörü Şahin Çatma ve takım kaptanı Derya Cebecioğlu 3-2 kazandıkları maçın ardından açıklamalarda bulundular.

Baş antrenör Şahin Çartma: “Kaybedebileceğimizi asla düşünmedim, ekibim asla pes etmedi. Bu özgüvene sahip bir ekip her zaman kazanır, bu yüzden ben inanrsam, ekibim inanacaktır. Dünya Şampiyonası'ndaki tüm maçlarımız beş setten oluşuyordu ve hepsinde sonuna kadar savaştık, bugün de yine aynısını yaptık. Bu kızlarla çok mutlu oldumve gurur duyuyorum. En zor gruptaydık ve bir sonraki tur daha da zorlaşacak. Şimdi dinlenmeye ihtiyacımız var, çünkü çok yorgunuz ama her noktada savaşmaya hazırız. ”

Türkiye'nin kaptanı ve karşılaşmanınen iyi oyuncusu olan Derya Cebecioğlu: “Bu galibiyetten çok memnunum! Maçın başında gergindik ama herkes son noktaya kadar savaştığımızı biliyor. Sırbistan kolay bir rakip değildi, grubumuzda güçsüz takım yoktu. Aradaki fark, daha fazla direniş göstermemiz ve kesinlikle asla pes etmememiz olabilir! ” 
Anahtar Kelimeler: FIVB, U20 Dünya Şampiyonası

    Yorumlar

GAZETE MANŞETLERİ

HAVA DURUMU

Görüntülemek istediğiniz ili seçiniz:

EN ÇOK YORUMLANANLAR

BUGÜN

BU HAFTA

BU AY

ARŞİV