25 Mart 2019 Pazartesi

U17 Milliler'den ziyaret

U17 Bayan Voleybol Milli Takımımız, Özyeğin Üniversitesi Mütevelli Heyeti ve Fiba Holding A.Ş Yönetim Kurulu Başkanı Hüsnü Özyeğin ziyaret etti.

06 Nisan 2018 Cuma 21:48
U17 Milliler'den ziyaret
13-21 Nisan 2018 tarihlerinde Bulgaristan'ın başkenti Sofya'da düzenlenecek CEV U17 Avrupa Voleybol Şampiyonası için hazırlıklarını Özyeğin Üniversitesi'nin Çekmeköy kampüsünde bulunan kamp merkezinde sürdüren U17 Bayan Voleybol Milli Takımımız,6 Nisan Cuma günü Özyeğin Üniversitesi Mütevelli Heyeti ve Fiba Holding A.Ş Yönetim Kurulu Başkanı Hüsnü Özyeğin ziyaret etti. Ziyarete, Özyeğin Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Esra Gençtürk de katıldı.

 Gerçekleşen görüşmede; U17 Bayan Voleybol Milli Takımımızın oyuncuları ve teknik heyeti, Özyeğin Üniversitesi'nde bulunan tesislerde ağırlanmaktan ve kamp yapmaktan dolayı mutlu olduklarını ifade ederlerken; bu imkanları milli takımımıza sağladıkları için Özyeğin Üniversitesi Mütevelli Heyeti ve Fiba Holding A.Ş Yönetim Kurulu Başkanı Hüsnü Özyeğin'e teşekkür ettiler.  

Görüşmenin sonunda, U17 Bayan Voleybol Milli Takımımızın oyuncuları, Özyeğin'e milli takıma verdikleri desteklerden dolayı milli takım tişörtü hediye etti.


  

    Yorumlar

GAZETE MANŞETLERİ

HAVA DURUMU

Görüntülemek istediğiniz ili seçiniz:

EN ÇOK YORUMLANANLAR

BUGÜN

BU HAFTA

BU AY

ARŞİV