15 Aralık 2018 Cumartesi

Jonathan Moore Dünya Para Volley Teknik Delegesi seçildi

Jonathan Moore Aynı Zamanda Olimpiyatlarda da Yer Aldı

11 Aralık 2017 Pazartesi 06:31
Jonathan Moore Dünya Para Volley Teknik Delegesi seçildi

Dünya ParaVolley, Tokyo 2020 Paralimpik Oyunları Teknik Delegesi olarak İngiltere'den  Jonathan Moore seçildi.

Moore, Eylül sonundan Kasım ayı ortasına kadar çalıştığı çok aşamalı seçim sürecinin en başarılı adayıydı. Önceki Oyunlarda Teknik Delege Rolü, Federasyonun Spor Direktörüne karşı geliyordu ancak Dünya ParaVolley, bu kez bazı düzenlemeler yapmaya karar verdi ve oyunları kendi düzenlemeye karar verdi.

Moore, 2009'dan beri Volleyball England'da çalışmakta olan deneyimli bir sporcu. Halen Volleyball England’da Müsabakalar ve Etkinlikler Koordinatörü olarak Oturarak Voleybol konusunda zengin bir deneyim kazanmıştır. Londra 2012'de voleybol ve oturarak voleybol karşılaşmalarına katılan ekibin bir üyesiydi. 2008 yılında Loughborough Üniversitesi'nde Spor Yönetimi konusunda lisans eğitimi almıştır.

Barry Couzner (Dünya Para Volley Başkanı) :“Dünya ParaVolley adına Jonathan Moore, Tokyo Paralimpik Oyunları Teknik Delegesi olarak Dünya ParaVolley ekibine katıldğı için hoş geldin diyoruz. Jonathan, bu pozisyon için etkileyici bir aday listesinden seçildi ve 2020'de atletler için olağanüstü bir "Oturarak Voleybol" yarışması yapmak için onunla birlikte çalışmayı dört gözle bekliyoruz.”

Moore, seçilmesinden dolayı oldukça memnun. Tokyo 2020 Paralimpik Oyunları Oturarak Voleybol yarışmasına Teknik Delege olarak atanması üzerine, Jonathan Moore “Dünya ParaVolley'in bu önemli rol ve sorumluluğunu üstlenmekten onur duyduğumu ve Tokyo 2020'ye atletler, resmi görevliler ile seyirciler için olağanüstü bir Oturarak Voleybol karşılaşması sunmak için yardımcı olma şansını ve fırsatını bekliyorum.”

 

Anahtar Kelimeler: World Para Volley

    Yorumlar

GAZETE MANŞETLERİ

HAVA DURUMU

Görüntülemek istediğiniz ili seçiniz:

EN ÇOK YORUMLANANLAR

BUGÜN

BU HAFTA

BU AY

ARŞİV