16 Aralık 2018 Pazar

Metin Türker' in anısını en iyi şekilde yaşatacağız

Türkiye Bedensel Engelliler Spor Federasyonu Yönetim Kurulu Üyesi Taner Canyurt, Oturarak Voleybol Türkiye Kupası'nın Metin Türker adı ile Karabük'te gerçekleştirilmesine destek verenlere yayınladığı mesajla teşekkür etti.

14 Aralık 2017 Perşembe 08:58
Metin Türker' in anısını en iyi şekilde yaşatacağız
Türkiye Bedensel Engelliler Spor Federasyonu Yönetim Kurulu Üyesi Taner Canyurt, Oturarak Voleybol Türkiye Kupası'nın Metin Türker adı ile Karabük'te gerçekleştirilmesine destek verenlere yayınladığı mesajla teşekkür etti. 
Taner Canyurt'un yayınladığı mesaj aşağıdadır:METİN TÜRKER TÜRKİYE KUPASINDA EMEĞİ GEÇEN HERKESE TEŞEKKÜR EDERİM
Türkiye Bedensel Engelliler Spor Federasyon 2017 yılı Oturarak Voleybol Metin Türker Türkiye Kupası Müsabakaları 4-5-6 Aralık 2017 de Karabük’te düzenlendi.
Değerli Büyüğümüz Metin TÜRKER, Karabük halkı ve Kardemir işçileri için önemli bir şahıs olması münasebeti ile Metin TÜRKER’in adını yaşatmak adına 2017 yılı Oturarak Voleybol Türkiye Kupası ismini Metin TÜRKER Oturarak Voleybol Türkiye Kupası adı altında Karabük İlinde, Karabük’ümüze ve merhum Metin TÜRKER’in adına yakışır bir organizasyon gerçekleştirmenin mutluluğunu yaşamaktayız.
Bu süreçte de organizasyonda emeği geçenlerin başında Oturarak Voleybol Türkiye Kupası maçlarının Karabük ilinde oynanmasına ve kupaya, Metin TÜRKER ismi verilmesine destek veren Türkiye Bedensel Engelliler Spor Federasyon Başkanı Sayın Arif Ümit UZTÜRK ve Yönetim Kurulu Üyelerine teşekkür ederim.
Müsabakalar esnasında bizlere destek veren Karabük Valisi Sayın Kemal Çeber ve Vali Yardımcılarımıza, bürokratlarımıza ve spor salonuna gelerek engelli sporcularımıza destek veren taraftarlarımıza teşekkür ederim.
Bu kupaya sponsor olan Çelik-İş Sendikası Genel Başkanı Yunus Değirmenci ve Çelik-İş Sendikası Yönetim Kurulu Üyelerine, Karabük Ticaret Odası Yönetim Kurulu Başkanı Tuncay ÖZCAN ve Yönetim Kuruluna, Kardemir Karabük Spor Kulübüne, Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürü Abdulkadir Çetin, Gençlik Spor İdari Mali İşler ve Spor Şube Müdürü Lokman MOLLAOĞULLARI Karabük Engelliler İl Temsilcisi Murat GÜLBAĞ teşekkür ederim.
Müsabaka organizasyonunda görevli Türkiye Bedensel Engelliler Spor Federasyon Oturarak Voleybol Teknik Kurul Başkanı Yusuf Kenan KÖK ve Teknik Kurul üyelerine, Basın vd Halkla İlişkilerden Sorumlu Savaş ESKİGÜLEK’ e Engelli Sporculara her zaman destek veren ve yalnız bırakmayan Cengiz Topuz başta olmak üzere Karabük’ümüzün değerli basın mensuplarına ve Basın Danışmanım Bülent ÇAĞLAYAN’ a , müsabakalar esnasındaki tarafsız yönetimlerinden dolayı hakemlerimize , müsabakalara katılan takımların başkanlarına ve yöneticilerine, müsabakalarda centilmence mücadele eden sporcu ve antrenörlerimize teşekkür ederim.
Sporcularımızı ve hakemlerimizi ağırlayan Safranbolu Aygür Otel İşletmecisi ve çalışanlarına, turnuvanın ikinci gününün akşamı düzenlenen eğlencede teknik kurulumuzu, kulüp yöneticilerimiz, hakemlerimiz ve sporcularımızı a eğlenceli bir akşam yaşatan yöremizin sevilen sanatçısı Sayın Hasan ALP ve ekibine teşekkürü ederim.
Merhum Metin Türker’i, anısına gerçekleştirdiğimiz bu anlamlı organizasyonla bir kere daha saygı, minnet ve rahmetle anıyorum.
Taner CANYURT
TBESF Yönetim Kurulu Üyesi 

    Yorumlar

GAZETE MANŞETLERİ

HAVA DURUMU

Görüntülemek istediğiniz ili seçiniz:

EN ÇOK YORUMLANANLAR

BUGÜN

BU HAFTA

BU AY

ARŞİV